2013-10-23

ROZRYWKA

Natalie Portman na czerwonym dywanie

Wczoraj w Londynie odbyła się światowa premiera najnowszej produkcji Marvel Studios „Thor: Mroczny świat”. Obok odtwórców głównych ról męskich Chrisa Hemswortha i Toma Hiddlestona na czerwonym dywanie pojawiła się jak zwykle zjawiskowa Natalie Portman w przepięknej metalicznej kreacji od Diora.
 Natalie Portman „Thor: Mroczny świat” Premiera Londyn

 


„Thor: Mroczny świat” w reżyserii twórcy „Gry o Tron”, Alana Taylora, wejdzie na ekrany polskich kin już 8 listopada. Film ma szansę na jedno z najbardziej kasowych listopadowych otwarć w historii amerykańskiego kina, szczególnie w kategorii produkcji debiutujących na początku tego jesiennego miesiąca. Jak spekulują konkurencyjne studia, na podstawie popularności pokazów przedpremierowych i informacji na temat poziomu zainteresowania filmem, wpływy z drugiej części mega produkcji z Chrisem Hemsworthem w roli tytułowej mogą przekroczyć magiczną granicę 75 milionów dolarów na otwarciu!

Dziewięciu Królestwom znów zagraża wielkie niebezpieczeństwo…Nadciąga armia Czarnych Elfów z władcą ciemności Malekithem na czele, który pragnie pogrążyć w mroku całą galaktykę. Chcąc ocalić Ziemię i pozostałe Królestwa, Thor (Chris Hemsworth) razem z ukochaną, Jane Foster (Natalie Portman), wyruszy w najbardziej niebezpieczną wyprawę, jaką kiedykolwiek podjął. Kiedy zło rośnie w siłę i nawet Odyn (Anthony Hopkins) z całym Asgardem nie zdoła mu się przeciwstawić, superbohater będzie zmuszony zaryzykować i pojednać się z ostatnią osobą, którą może obdarzyć zaufaniem…wtrąconym do więzienia Lokim (Tom Hiddleston).
 

Natalie Portman, Tom Hiddleston „Thor: Mroczny świat” Premiera Londyn

Natalie Portman, Tom Hiddleston, Chris Hemsworth „Thor: Mroczny świat” Premiera Londyn

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar