2013-10-22

PATRONATY

Dolne partie – musical intymny

„Dolne partie – musical intymny”
OSTATNIA ODSŁONA W TYM ROKU!!!


TEATR ME/ST      
przedstawia spektakl:
 
„Dolne partie – musical intymny”
OSTATNIA ODSŁONA W TYM ROKU!!!

Termin pokazów: 27 października godzina 17.00 i 19.00 oraz 28 października godzina 19.00
Pałac Zamoyskich przy Foksal 2 w Warszawie. Pawilon SARP.

Rezerwacja biletów: rezerwacja.bilet@gmail.com 

Cena biletu: 50/40. (Dowiedź się o promocjach w ramach przedsprzedaży: 504 825 520)
Więcej o spektaklu na: www.mestteatr.pl

KILKA SŁÓW O SPEKTKLU

„Dolne partie – musical intymny” to podróż do kobiecego świata intymności. Ten godzinny mini musical jest grany nieprzerwanie od 2004 roku i ma swoich stałych fanów, którzy widzieli sztukę kilka a nawet kilkanaście razy.
Akcja spektaklu rozpoczyna się w momencie, gdy główna bohaterka postanawia pójść na Warsztaty Pochwowe, na których można odkryć swoją kobiecość. Jak się okazuje, nic nie dzieje się na tych warsztatach tak, jak przewidywała.  Odkrywanie kobiecości to długa podróż,  wymagająca między innymi talentu malarskiego i… wokalnego.
„Dolne partie – musical intymny” bawią i otwierają na trudne tematy, dotyczące seksualności, dojrzewania, intymności i godności kobiecej.
Musicalowa forma sztuki sprawia, że poruszane przez aktorki tematy tabu stają się bardziej dostępne. Okazuje się, że można zaśpiewać piosenkę o intymności w rytmie rock`n`rolla lub w hip-hopowym stylu opowiedzieć o dojrzewaniu.
„Dolne partie – musical intymny” to wspaniały sposób na spędzenie damsko-męskiego wieczoru w teatrze. Panie poczują więcej odwagi w mówieniu o swojej intymności a panowie usłyszą, może po raz pierwszy, rozmowy zarezerwowane wyłącznie dla kobiecych spotkań.
Podczas pokazów spektaklu w Pawilonie SARP przy Foksal 2 chcemy aby nasi widzowie poczuli się wyjątkowo. We współpracy z restauracją Endorfina zaproponujemy  lampkę francuskiego wina w atrakcyjnej cenie. Wszystko po to, aby ten wieczór był niepowtarzalny.


TWÓRCY DOLNYCH PARTII:
Scenariusz, reżyseria, muzyka: Szymon Turkiewicz
Teksty piosenek: Zuza Motorniuk, Magdalena Engelmajer
Występują: Magdalena Engelmajer, Anna Maria Guzik, Monika Pęconek, Aleksandra Tomaś

Fragmenty recenzji:
GAZETA WYBORCZA:
„Szymon Turkiewicz przekonał publiczność do rzeczy ważnych. Do teatralnej skuteczności współczesnej estetyki, niezwykłej urody młodości i konieczności pytań o godność w seksie. Sporo, jak na godzinny mini musical.”

TVP
„Godzina spędzona z czterema zdolnymi aktorkami w „Dolnych partiach – musicalu intymnym” to lekcja przełamywania tabu obyczajowego. Zażenowanie obserwatora mogą budzić wcale nie teksty i działania sceniczne, lecz reakcje poszczególnych widzów, kobiet i mężczyzn. Przedstawienie broni się zawodowstwem, humorem i dobrym tempem. Aktorki zbierały oklaski za śpiew solo bądź w kwartecie i taniec. Autor przedsięwzięcia Szymon Turkiewicz skomponował dla nich prawdziwie musicalową muzykę.”

POLITYKA
„(…) W tym właśnie przypadku rozrywka, pozbawiona napięcia wywoływanego przez etykietę „sztuka”, lepiej nadaje się do otwierania ludzi i oswajania ich z tematami tabu. (…)”

 
UWAGA:


Jeszcze dziś konkurs, w którym do wygrania zaproszenia na spektakl.Przeczytaj recenzję jednej z naszych czytelniczek

TUTAJ

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar