2013-10-21

Kolekcje ubrań

Eva Minge na FashionPhilosophy Fashion Week w Łodzi

W piątek, 18 października 2013 podczas FashionPhilosophy Fashion Week w Łodzi Eva Minge odebrała dwie nagrody International Star Diamond Award przyznawane przez The American Academy of Hospitality Sciences. Uroczystość była połączona z pokazem najnowszej kolekcji na wiosnę i lato 2014.


Podczas pokazu niespodzianką był występ Karo Glezer. Wirtuozerska głosu i kreatorka nowych brzmień, gwiazda współczesnej wokalistyki jazzowej zapewniła niesamowite doznana i sprawiła, że pokaz nabrał dodatkowych barw.

Premierowy pokaz kolekcji wiosna lato zaprezentowały 22 modelki w tym tegoroczna miss Polski. Proste formy, szlachetne materiały i subtelne detale dopełniające kreację, nadają kolekcji kobiecej aury i zmysłowości. Suknie w pastelowe odcieniach mięty, beżu, złota, brzoskwini wprowadziły nas w eteryczny klimat kolekcji Eva Minge. W drugiej części pokazu projektantka pokazała kolekcję Eva Minge Milano, która w tym roku zadebiutowała na rynku włoskim. Pomarańcz łączony z fuksją, odcienie granatu ożywione żółtym wstawkami i idealnie dopasowane skórzane kurtki to propozycja dla klientek, które cieszą się życiem i chcą bawić modą. Po raz kolejny projektantce udało się zachować równowagę pomiędzy elegancją, oryginalnością a poszukiwaną przez nowoczesne kobiety użytecznością. Inspiracją dla kolekcji był Mediolan: pełen ulicznego gwaru, przepełniony kobiecością, perfekcją i miłością piękna.

Po pokazie Ewa Minge odebrała z rąk prezesa The American Academy of Hospitality Sciences (AAHS) Josepha Cinque prestiżową nagrodę International Star Diamond Award w kategorii "The Next Couture". Organizacja, której Ambasadorem Nadzwyczajnym jest Donald Trump, uhonorowała Ewę Minge także za wyjątkowe osiągnięcia w projektowaniu mody i dóbr luksusowych.

The American Academy of Hospitality Sciences jest obecnie jedyną na świecie organizacją, która wyróżnia najlepsze firmy na rynku dóbr luksusowych, a nagroda International Star Diamond Award jest jedyną przyznawaną za doskonałą jakość usług na światowym poziomie.

Kolekcję Eva Minge Home można było zobaczyć odwiedzając Concept Store. Ogromne stoisko, które powstało pod wspólnym logo z partnerskimi markami: Marmorin, Zawiercie, Ćmielów, Eurofirany i Decoral podziwiać można było od czwartku do niedzieli. Pikowane wanny i umywalki, były główną elementem stoiska. Jednak zjawiskowe kryształy, porcelana oraz inne elementy wyposażenia wnętrz zaprojektowane przez projektantkę równie mocno przyciągały uwagę.

Taki sukces marki nie mógł obyć się bez uroczystego after party, które miało miejsce w ”Pomorska 21”. Przepyszny tort przekazała cukiernia Sowa.

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar