2013-10-17

CIEKAWOSTKI

Kalendarz Gehwol 2014 z udziałem Gwiazd już w sprzedaży

Tagi: kalendarz
Kalendarz Gehwol 2014 to projekt z udziałem 11 polskich Gwiazd, realizowany, aby pomóc małym pacjentom Kliniki Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej w Poznaniu. Autorką zdjęć jest znana fotografka Lidia Popiel. Przed jej obiektywem stanęły m.in. Grażyna Szapołowska, Agnieszka Więdłocha, Katarzyna Bujakiewicz czy Weronika Książkiewicz. Od 17 października Kalendarz można znaleźć w sieci aptek Super-Pharm.


Dochód ze sprzedaży Kalendarza Gehwol, który jest już dostępny w aptekach Super-Pharm, zostanie przeznaczony na zakup niezbędnego sprzętu do leczenia i rehabilitacji najmłodszych pacjentów z Kliniki Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Pomysłodawcą projektu oraz wydawcą kalendarza jest firma Miralex – dystrybutor marki Gehwol, która w tym roku obchodzi 10-lecie swojego istnienia na polskim rynku. Wsparcie dzieci z wrodzonymi wadami stóp jest dla marki, zajmującej się produkcją profesjonalnych produktów do ich pielęgnacji, szczególnie istotne.

Do projektu przyłączyły się wyjątkowe Gwiazdy: Katarzyna Bujakiewicz, Grażyna Szapołowska, Grażyna Wolszczak, Agnieszka Więdłocha, Maja Bohosiewicz, Alicja Resich-Modlińska, Weronika Książkiewicz, Paulina Krupińska, Kamila Szczawińska i Emilia Czerkawska. Z ogromnym zaangażowaniem i chęcią niesienia pomocy najmłodszym stanęły przed obiektywem Lidii Popiel w pięknych kreacjach bizuu.

Kalendarz Gehwol 2014 dostępny jest w aptekach Super-Pharm w cenie 35zł. Niebawem będzie można go znaleźć także w sieci Empik.
 
Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar