2013-10-16

Nowinki

Fashion Democracy 20-22.10 Blue City

Ponad 50 młodych projektantów zaprezentuje swoje unikalne kolekcje ubrań podczas dwóch dni wyjątkowych targów mody w przestrzeniach warszawskiego Centrum Handlowego BLue City. Podczas modowego wydarzenia Fashion Democracy, które odbędzie się w dniach 20- 22.10- projektanci pomogą stworzyć odwiedzającym wyjątkowe jesienno-zimowe stylizacje, dzięki którym ulice Warszawy będą przypominały światowe stolice mody.

 

 


Zgodnie z ideą Fashion Democracy impreza jest kierowana nie tylko do osób lubiących bawić się modą i śledzących najnowsze trendy, ale może przede wszystkim do tych, którzy na co dzień nie zajrzeliby do autorskich butików czołowych polskich projektantów. Dzięki Fashion Democracy mają okazję przekonać się, że ubranie od projektanta to niekoniecznie ekstrawagancja.

Młodzi, polscy projektanci reprezentują różne style, często całkiem różne od siebie - są to często nowatorskie rozwiązania, których nie spotkamy podczas zakupów w sklepach sieciowych. Wiele z ubrań, które będziemy mogli zobaczyć i kupić podczas weekendowego Fashion Democracy to unikaty, które zostały uszyte jako limitowane serie. Wśród kolekcji młodych projektantów, przeważa uliczny styl, który możemy założyć do pracy lub szkoły. Zapraszamy także do współpracy projektantów, którzy nie zapominają o młodych rodzicach oraz osobach dojrzałych - każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie.

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar