2013-10-15

PATRONATY

Kobiety w biznesie

Od dawna wiadomo, że kobiety doskonale odnajdują się w środowisku biznesowym, są świetnymi organizatorami i mądrymi szefami, potrafią planować długofalowo, rozdzielać zadania i utrzymywać wszystko w ryzach. Te osiągnięcia zawdzięczają typowo kobiecym sposobom myślenia i właściwej motywacji. Czy można się tego nauczyć?
Na przestrzeni wieków zatarły się nieco stereotypowe role kobiet i mężczyzn. Wiele kobiet już nie chce ograniczać się do prowadzenia domu i opieki nad potomstwem. Chcą pracować, robić karierę i osiągać sukcesy. Czują wewnętrzną potrzebę działania i zdobywania coraz to nowych szczytów. Motywuje je ambicja, świadomość własnej wartości i typowo kobieca, wewnętrzna siła.

Są też panie, które chciałyby wyrwać się z kręgu domowych prac, jednakże czują się nieco zagubione, nie mają doświadczenia, nie potrafią się skutecznie zmotywować do energicznego działania. Okazją dla wielu z nich był National Achievers Congress â?? najbardziej prestiżowa konferencja w Polsce dotycząca mechanizmów biznesu. Udział w niej wzięły największe światowe i polskie gwiazdy biznesu. Podczas dwudniowego kongresu, jaki miał miejsce 12-13 października, wystąpili m.in.: Robert Kiyosaki, Kim Kiyosaki, Les Brown, oraz polscy mówcy, a wśród nich: Mariusz Szuba, Mateusz Grzesiak, Paweł Danielewski, Aleksander Sienkiewicz.

Zaproszeni goście, specjaliści i liderzy biznesu, opowiedzieli uczestnikom konferencji, jak osiągnąć sukces na polu zawodowym, jak znaleźć w sobie siły i chęci, aby podejmować nawet najtrudniejsze zadania, jak pobudzić skuteczną motywację, która pozwoli zrealizować marzenia.

NAC skupia wokół siebie ludzi niezwykłych, wymykających się standardom i stereotypom, przebojowych i nastawionych na sukces, a w dodatku gotowych podzielić się swoim doświadczeniem, nauczyć i pokierować nowicjuszami na zawodowej ścieżce rozwoju. Warto poznać poglądy liderów biznesu, podpatrzeć ich metody i zaimplementować je we własnym życiu.

National Achievers Congress zorganizowała Akademia Inwestora Milewski & Partnerzy wraz z Success Resources, międzynarodową firmą szkoleniową. Organizatorem technicznym była firma EasyLog IT Event.

 

Kongres odbył się w hali MT Polska w Warszawie w dniach 12 - 13 października.

 

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar