2013-10-13

Wyniki

Test Mleczko do ciała Świat Natury Soraya nawilżająco-ujędrniające

Mleczko do ciała Świat Natury Soraya nawilżająco-ujędrniające z oelejem z amarantusa - recenzja.
Miałam przyjemność testować mleczko nawilżająco-ujędraniające. Podoba mi się bardzo to rozwiązanie, iż kosmetyk nie tylko odpowiednio nawilża skórę, lecz także poprawia jędrność. Czas jesienny sprzyja odkładaniu się tkanki tłuszczowej tu i ówdzie, wówczas nasza skóra się rozciąga. Jeśli nie chcemy nabawić się widocznych defektów musimy ją odpowiednio pielęgnować. Ja stawiam na najlepszy domowy peeling (kawowy) i mleczko marki Soraya.

 

Mleczko bardzo łatwo się rozprowadza, z racji swojej płynnej konsystencji. Szybko się wchłania, gdy je aplikuję zaraz po zastosowaniu peelingu. Moja skóra jest wtedy napięta, nawilżona. Najlepszy efekt dostrzegam na udach, gdzie dotychczas moja skóra była wiotka, a teraz się ładnie napięła. Gdy dołączę do tego zestaw ćwiczeń, będę mogła być zadowolona z całościowego efektu.

 

Bardzo przyjemny jest zapach kosmetyku. Niektóre kosmetyki ujędrniające drażnią swoją wonią, ta natomiast jest przyjemna. Dlatego też zachęciłam mojego partnera, żeby stosował to mleczko do masażu. Skóra na plecach też musi być napięta, tym bardziej jeśli na Sylwestra będę chciała mieć sukienkę z dekoltem na plecach.

 

Po kosmetyk jeszcze sięgnę bo jak najbardziej spełnia moje oczekiwania. Polecam.Tekst i zdjęcie:
Karolina Lubojańska

Komentarze (3)

Ola (2014-03-16 14:52:23)
:)
 Piękne zdjęcie fajneego kosmetyku :) Bardzo lubię to mleczko. Oprócz oczywistych korzyścia dla skóry, uwielbiam ten kosmetyk za zapach!  
Ola (2014-03-16 14:52:23)
:)
 Piękne zdjęcie fajneego kosmetyku :) Bardzo lubię to mleczko. Oprócz oczywistych korzyścia dla skóry, uwielbiam ten kosmetyk za zapach!  
misia (2014-01-19 18:02:21)
ależ zapach!!!
 Wielki plus za piękny, hipnotyzujący zapach! Jest to taki aromat, że mogłabym mieć takie perfumy :D Konsystencja też, jak dla mnie - idealna - nie za tłusta, ale też nie przelewa się przez palce. Mleczko fajnie nawilża i pozostawia skórę bardzo miękką i miłą w dotyku.
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar