2013-10-11

Konkursy Testy

Konkurs Profesjonalna Szkoła Makijażu Test z marką Soraya

SORAYA to gwarancje jakości. Portal udziewczyn.pl po raz kolejny ma dla Was niespodziankę od firmy Soraya. Możecie przetestować kolejne produkty marki Soraya. Zapraszamy do konkursu.
  


Profesjonalna Szkoła Makijażu


PROFESJONALNA SZKOŁA MAKIJAŻU to 3 kroki do pięknej, nieskazitelnej cery, poczucia komfortu i pewności siebie. To sposób na perfekcyjny wygląd przez cały dzień.

KROK 1: DOSKONAŁE OCZYSZCZANIE
Produkty do demakijażu, wśród których każda kobieta znajdzie idealny dla swojej cery. W linii dostępne są: Płyn Micelarny, Mleczko, Krem do demakijażu, Tonik oraz żel do mycia twarzy.

KROK 2: PROFESJONALNE PRZYGOTOWANIE
Produkty, które sprawią, że makijaż będzie się łatwo aplikował i długo się utrzymywał. W linii dostępne są: Nawilżający Primer, Baza silikonowa, Baza koloryzująca.

KROK 3: PERFEKCYJNY MAKE-UP
Doskonałe make-upy oparte na nowoczesnych pigmentach, do różnych typów cery i preferencji kobiet. W rozbudowanej linii znaleźć można make-upy: Natura Effect, Anti-Ageing, 3D Lift, Max Cover oraz HD.Co należy zrobić?PROFESJONALNA SZKOŁA MAKIJAŻU to 3 kroki do pięknej, nieskazitelnej cery, poczucia komfortu i pewności siebie. To sposób na perfekcyjny wygląd przez cały dzień. Opisz swój własny sposób na perfekcyjny wygląd przez cały dzień.

Odpowiedź zamieść w komentarzach pod konkursem.


Co można wygrać?

Do wygrania mamy kosmetyki marki SORAYA. Nagrodzimy 5 osób, do których powędruje jeden z poniżej opisanych produtków. Produkty zostaną przekazane losowo.
Komfortowy krem do demakijażu twarzy
Do cery suchej i bardzo suchej


Wyjątkowy krem, który bardzo skutecznie usuwa makijaż i wszelkie zanieczyszczenia z powierzchni skóry, a jednocześnie nie podrażnia, nie wysusza, nie powoduje dyskomfortu. Jego formuła wzbogacona w witaminę E oraz kwas linolowy, sprawia, że już podczas demakijażu wstępnie nawilża i regeneruje cerę, która staje się nie tylko czysta, ale także gładka i delikatna w dotyku. Doskonale przygotowuje cerę do dalszej pielęgnacji i makijażu.

Pojemność: 150 ml

 


Odświeżający żel do mycia twarzy
Do cery tłustej i mieszanej


Skuteczny i bardzo wydajny preparat do mycia twarzy. Dokładnie oczyszcza i odświeża cerę, usuwając makijaż, sebum oraz zanieczyszczenia środowiskowe. Jego formuła wzbogacona jest w cenne dla skóry minerały tj. magnez, miedź i cynk, które dodają cerze witalności. Żel daje przyjemne poczucie świeżej, czystej i aksamitnie gładkiej skóry. Doskonale przygotowuje cerę do dalszej pielęgnacji zarówno rano, jak i wieczorem.

Pojemność: 150 ml

 


Baza silikonowa Anti-ageing - do cery suchej i bardzo suchej

 

Przygotowuje twarz do wykonania makijażu i sprawia, że przez długi czas wygląda ona pięknie, naturalnie i świeżo. Tworzy na skórze delikatny film, który idealnie wygładza i wyrównuje powierzchnię skóry. Dzięki połączeniu najnowszej generacji elastomerów i silikonów z ekstraktem z fioletowego ryżu baza doskonale nawilża, wygładza i tuszuje niedoskonałości oraz działa przeciwstarzeniowo i regenerująco. Sprawia, że skóra staje się wygładzona i aksamitna w dotyku. Dodatkowo poprawia sprężystość i elastyczność skóry.
Baza oparta jest na lekkiej, delikatnej konsystencji, dzięki czemu doskonale się rozprowadza.

Baza silikonowa do cery suchej i bardzo suchej
 
  • Nieodzowny element idealnego makijażu
  • Gwarantuje perfekcyjne i profesjonalne wykonanie makijażu
  • Ułatwia równomierne rozprowadzenie make-upu
  • Znacznie przedłuża trwałość makijażu i sprawia, że jest bardziej odporny na ścieranie, spływanie pod wpływem potu
  • Zapewnia świeży i naturalny makijaż przez cały dzień
  • Błyskawicznie wygładza skórę, nie przesuszając jej
  • Chroni skórę przed działaniem czynników zewnętrznychTonik bezalkoholowy
Do każdego typu cery


Bardzo łagodny tonik, który pomaga przywrócić skórze równowagę i właściwe pH. Nie powoduje uczucia ściągnięcia, czy szczypania, poprawia nawilżenie i komfort cery, odświeża ją i łagodzi ewentualne podrażnienia. Zawiera odżywczą witaminę E oraz kojący pantenol. Doskonale przygotowuje cerę do dalszej pielęgnacji zarówno rano, jak i wieczorem.

Pojemność: 200 ml

 Płyn micelarny

DOSKONAŁE OCZYSZCZANIE

Łagodny płyn micelarny do demakijażu twarzy i okolic oczu
Do każdego typu cery

Skuteczny, a jednocześnie delikatny dla skóry preparat do usuwania makijażu z twarzy i okolic oczu. Stworzony na bazie łagodnych związków powierzchniowo czynnych, dzięki którym usuwa makijaż i wszelkie zanieczyszczenia z powierzchni skóry, jednocześnie chroniąc jej naturalny płaszcz hydrolipidowy. Zawiera nawilżający ekstrakt z fiołka oraz łagodzący podrażnienia ekstrakt z białej lilii. Doskonale przygotowuje cerę do dalszej pielęgnacji zarówno rano, jak i wieczorem.

Pojemność: 200 ml

 Konkurs trwa od 10 października 2013 do 24 października 2013.W konkursie mogą brać zarówno osoby posiadające bloga, jak również te, które bloga nie prowadzą. Jeżeli prowadzisz bloga wspomnij o tym, w swoim zgłoszeniu.


UWAGA:

Osoby, które wygrają w konkursie po nadesłaniu danych adresowych do Redakcji, otrzymają oświadczenie, które będzie zobowiązywało do napisania recenzji z załączonymi zdjęciami. Oświadczenie będzie musiało zostać podpisane. Na test kosmetyku zwycięzcy będą mieli tydzień czasu, w ciągu następnego tygodnia trzeba będzie przysłać recenzję do Redakcji.REGULAMIN KONKURSU.

§ 1 Postanowienia Ogólne

1.1. Niniejszy regulamin określa warunki, na jakich odbywa się konkurs „Konkurs Profesjonalna Szkoła Makijażu” (zwany dalej „Konkursem”).

1.2. Regulamin ("Regulamin Konkursu") stanowi podstawę Konkursu oraz określa prawa
i obowiązki jego uczestników.

1.3. Organizatorem Konkursu jest portal udziewczyn.pl

1.4. Konkurs będzie przeprowadzony w okresie od dnia 10 października 2013 do 24 października 2013 roku za pośrednictwem internetu. Uczestnik bierze udział w Konkursie od chwili wysłania zgłoszenia udziału w Konkursie, do chwili zakończenia Konkursu lub wcześniejszej rezygnacji z udziału w Konkursie.

1.5. Organizator konkursu ma prawo przedłużyć konkurs bez podania powodu.

1.6. Organizator konkursu zastrzega sobie prawa do wykorzystania przesłanych tekstów bądź zdjęć w celach marketingowych oraz przekazania tych praw sponsorowi.

§ 2 Udział w Konkursie

2.1.Uczestnikami Konkursu mogą być osoby fizyczne, pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych oraz zamieszkałe na stałe na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, które spełnią warunki określone w Regulaminie.

W wyjątkowych sytuacjach i tylko w niektórych konkursach, mogą brać udział również osoby niepełnoletnie, ale tylko i wyłącznie za wiedzą i zgodą rodziców, bądź opiekunów, w tym celu przed udziałem w konkursie, należy się skontaktować z redakcją, aby uzyskać taką zgodę.

2.2.W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy ani przedstawiciele Organizatora jak i inne osoby biorące udział w przygotowaniu i prowadzeniu Konkursu oraz członkowie ich najbliższej rodziny (tj. wstępni, zstępni, rodzeństwo, małżonkowie, rodzice małżonków, osób pozostających w stosunku przysposobienia oraz we wspólnym pożyciu).

2.3.Jednej osobie może być przypisany tylko jeden numer IP komputera; wszelkie odpowiedzi konkursowe zawierające różne nicki, a mające to samo IP będą od razu uznawane za próbę zwiększenia swoich szans w konkursie, co będzie uznawane za nieuczciwe; takie osoby pozbawiają się możliwości wygrania nagród.

2.4.Zadaniem uczestnika Konkursu jest:
Opisz swój własny sposób na perfekcyjny wygląd przez cały dzień.

Uczestnik powinien dokładnie przeczytać zadanie konkursowe, gdyż zamieszczenie odpowiedzi w niewłaściwym miejscu, eliminuje go z udziału w konkursie.

2.5.Przystąpienie do Konkursu jest równoznaczne z akceptacją przez uczestnika Regulaminu w całości. Uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania określonych w nim zasad, jak również potwierdza, iż spełnia wszystkie warunki, które uprawniają go do udziału w Konkursie.

2.6. Uczestnictwa w Konkursie, jak i praw i obowiązków z nimi związanych, w tym także prawa do żądania wydania nagrody, nie można przenosić na inne osoby, nie można również podawać danych innych osób, czy instytucji w celu przesłania nagrody. Dane do wysyłki powinny być zgodne z danymi osoby zarejestrowanej na portalu.

2.7. Dane osobowe uczestników Konkursu będą przetwarzane, zgodnie z warunkami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101 poz. 926 ze zm.) wyłącznie w celu przeprowadzenia Konkursu, wyłonienia jego zwycięzców i przyznania im nagród przewidzianych niniejszym Regulaminem, i zostaną usunięte niezwłocznie po upływie terminu na składanie reklamacji co do przebiegu Konkursu. Administratorem danych osobowych jest Organizator. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich brak uniemożliwia przyznanie nagrody w Konkursie. Uczestnikowi Konkursu przysługuje prawo wglądu do swoich danych osobowych i ich poprawiania. Organizator zastrzega, że dane osobowe zwycięzców Konkursu mogą zostać opublikowane w ramach ogłoszenia wyników Konkursu w serwisie udziewczyn.pl

§ 3 Przebieg Konkursu

3.1.Warunkiem udziału w Konkursie jest spełnienie wymagań, określonych w §2 Regulaminu oraz przystąpienie do Konkursu zgodnie z zasadami niniejszego paragrafu.
Uczestnicy przystępując do Konkursu zamieszczają swoje odpowiedzi w komentarzach pod konkursem.
Odpowiedzi należy wysyłać tak, aby wpłynęły na serwer w terminie przyjmowania zgłoszeń, o którym mowa w §1 ust. 4. Odpowiedzi, które wpłyną na serwer przed lub po terminie określonym powyżej, nie będą brały udziału w Konkursie.

Po przesłaniu zgłoszenia konkursowego uczestnik nie może dokonywać w nim żadnych zmian.

3.2.Nad prawidłowością przebiegu Konkursu czuwać będzie jury, złożone z przedstawicieli Organizatora. Jury będzie nadzorować wykonanie przez Organizatora wszystkich zobowiązań wynikających z niniejszego Regulaminu.

§ 4 Zwycięzcy i nagrody w Konkursie

4.1. Zwycięzcami Konkursu zostaną osoby, które zamieszczą najciekawsze odpowiedzi.

4.2.Nagrody zostaną wysłane zwycięzcom przez redakcję, bądź  sponsora w terminie +- do 3 miesięcy licząc od daty otrzymania adresu do wysyłki za pośrednictwem poczty polskiej, bądź firmy kurierskiej na adres pocztowy podany przez zwycięzcę w mailu.

Nagroda może się różnić od zamieszczonego zdjęcia, w pewnych przypadkach losowych, bądź niezależnych od redakcji, czy sponsora, może to być inny fason, model czy też kolor, gdyż przy ciągłej sprzedaży nie ma możliwości zagwarantowania, że dany produkt będzie na stanie.

4.3.Wyłonienie laureatów następuje w terminie podanym w treści konkursu, a gdy takiego zapisu nie ma, wyłonienie laureatów nastąpi w terminie do +- 1 miesiąca, licząc od daty zakończenia konkursu (nadsyłania zgłoszeń).

Po każdym wyłonieniu laureatów, redakcja zamieszcza wyniki konkursu na portalu www.udziewczyn.pl, więc obowiązkiem uczestnika konkursu jest regularne sprawdzanie, czy takie wyniki się pojawiły, gdyż od momentu ich opublikowania, laureat ma tylko 5 dni na przesłanie swoich danych do wysyłki, jeśli tego nie zrobi, jego prawo do nagrody wygasa i przechodzi na Organizatora, bądź redakcja wyłania innego laureata na jego miejsce. W przypadku braku uczestników, możliwe jest zorganizowanie dogrywki. Od tej decyzji nie ma odwołania.
REDAKCJA NIE ZAWIADAMIA O WYGRANEJ, UCZESTNIK KONKURSU SAM MUSI SPRAWDZAĆ WYNIKI NA PORTALU!!!

4.4.Laureat konkursu powinien wysłać swoje dane do wysyłki nagrody, na podaną w wynikach konkursu pocztę e-mail bądź wewnętrzną (zawsze to będzie napisane)gdyż redakcja nie odpowiada za sytuację, gdy adres trafi na niewłaściwą pocztę.

4.5.Jeżeli zwycięzca Konkursu nie spełnił któregokolwiek z warunków określonych w § 2, 3 i 4 Regulaminu bądź nie odbierze przyznanej mu nagrody w terminie 14 (czternastu dni) od wysłania przez Organizatora, jego prawo do nagrody wygasa.

4.6.Organizator nie odpowiada za skutki podania przez Uczestnika nieprawdziwych danych uniemożliwiających wydanie nagrody.

4.7.Lista zwycięzców Konkursu zostanie opublikowana przez Organizatora na stronie portalu udziewczyn.pl

4.8.Nagrody konkursowe będą wydawane wyłącznie w postaci określonej niniejszym Regulaminem, bez możliwości wypłaty ich równowartości w gotówce lub zamiany na inną nagrodę rzeczową.

4.9.W przypadku wygaśnięcia prawa zwycięzcy Konkursu do nagrody, nagroda pozostaje do dyspozycji Organizatora.

§ 5 Postanowienia Szczególne

W zakresie, w jakim prace nagrodzone w Konkursie będą stanowić utwory w rozumieniu ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, zwycięzcy Konkursu oświadczają, że:

posiadają pełne prawa autorskie do nadesłanej kompozycji i prawa te nie są w żadnym zakresie obciążone ani ograniczone na rzecz osób trzecich;
Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty i zdjęcia, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach, będą dyskwalifikowane.

zwalniają Organizatora od wszelkich roszczeń osób trzecich związanych z ewentualnym naruszeniem autorskich praw majątkowych lub niemajątkowych oraz dóbr osobistych w związku z korzystaniem przez Organizatora życzeń w zakresie publikacji wyników Konkursu.

poprzez przesłanie pracy konkursowej w sposób określony w niniejszym Regulaminie, wyrażają zgodę na publiczne udostępnianie pracy konkursowej na stronach serwisu www.udziewczyn.pl lub na stronach innych serwisów internetowych prowadzonych przez Organizatora.

§ 6 Reklamacje

6.1.Reklamacje związane z danym Konkursem będą przyjmowane drogą elektroniczną na adres Agnieszka@udziewczyn.pl w terminie 7 dni od daty publikacji listy zwycięzców danego Konkursu.

Reklamacje powinny zawierać imię, nazwisko, dokładny adres, rodzaj konkursu, datę, dokładny opis i powód reklamacji.

6.2.Reklamacje będą rozpatrywane nie później niż w terminie 14 dni od daty otrzymania reklamacji.

6.3.Decyzja Komisji Reklamacyjnej, co do zgłoszonej reklamacji jest ostateczna, co nie wyłącza prawa uczestnika do dochodzenia nieuwzględnionych roszczeń na drodze postępowania sądowego.


§ 7 Postanowienia Końcowe

7.1.W przypadku różnicy zdań komisji konkursowej, co do wyłonienia laureatów, decyduje również ich aktywność na portalu i forum www.udziewczyn.pl

7.2.Redakcja nie odpowiada za wydłużenie czasu przesyłki przez sponsora, jej zaginięcie, bądź też niezgodność rozmiarów, fasonów itp.

W pewnych okolicznościach, na prośbę zwycięzcy konkursu, redakcja może podjąć działania  mające na celu wyjaśnienie sprawy i doprowadzenie do jej rozwiązania na korzyść laureata.

7.3.Uczestnicy konkursu zgadzają się na otrzymywanie newslettera i reklam.


Niniejszy Regulamin wchodzi w życie 10 października 2013. 

Komentarze (37)

Ciekawska Magdalena (2013-10-15 23:57:40)
:)
Rano wstając z łóżka przypominam sobię miłe chwile, które kiedyś do mnie zawitały, dzięki czemu na mojej twarzy pojawia się szczery i pełen radości usmiech, który sprawia,że cała buźka wprost promienieję. Następnie nie przejmuję się tym iż mam, tu, czy tu jakieś niedoskonałości ponieważ kint nie jest idealny na tym świecie,a po to mamy cudne kosmetyki aby móc być piękniejszym. Dlatego ja zawsze stawiam na makijaż, który uwydatni moje atuty przez co makamenty zostają w tyle. Następnie pocieszam się myślą iż wszystkie piękne gwiazdy bez sztabów stylistów wcale nie są tak idealne,a więc nigdy się z nimi nie ma co porównywać.
Dorotka (2013-10-14 15:29:49)
...
Mój sposób na perfekcyjny wygląd przez cały dzień to... Unikanie tego co modne... Zatem wybieranie i zakładanie... Ubrań ponadczasowych dopasowanych do mojej sylwetki... Dopełnianie stroju niebanalnymi dodatkami... Z którymi wiąże się pewna historia i miłe wspomnienia... Chwila relaksu... Czyli przeprowadzenie pielęgnacji cery i ciała... Delikatnymi kosmetykami, ponieważ moja skora... Ma tendencje do przesuszania się... Stawianie na makijaż zmienny... Zatem rano subtelny... Zaś wieczorem... Uwodzicielski... Uzyskanie twórczego nie ładu... Zatem upięcie włosów w luźny kok... Rozbudzenie  i dodanie energii... Czyli otulenie zmysłów i ciała... Perfumami o zapachu cytrusowym... Blog: tak  
lazyxlady (2013-10-14 12:25:43)
.
Mój dzień rozpoczynam od tego, iż przebudzam się rześka po przespanej nocy. Warto się wtedy przeciągnąć i ochoczo wstać do łazienki. W zaciszu mojej łazienki uprawiam poranną toaletę: biorę chłodny prysznic, dzięki czemu mój organizm się rozbudzi a skóra staje się sprężysta. Następnie pluskam twarz chłodną wodą i szoruję zęby. Niestety z natury robią mi się sińce pod oczami, dlatego podczas pożywnego śniadanka i picia kawki, nakładam pod oczy kompres z czarnej herbaty, który chłodzi się w lodówce całą noc. Po śniadaniu znów myję twarz i zęby. Kiedy zmyje z siebie resztki nocy, to ubieram się w ładne ciuszki i twarz przyodziewam w delikatny makijaż: naturalny podkład, podkreślenie brwi oraz wytuszowanie zasłony rzęs. Do tego dokładam piękny uśmiech. Wówczas czuje się pewnie, a to z kolei sprawia,że wyglądam perfekcyjnie przez cały dzień.
Marta (2013-10-14 00:19:40)
podstawowa pielegnacja
 moj sposob to dobry krem nawilzajacy ktory jest doskonala baza pod makijaz! 
Emilia (2013-10-13 23:40:58)
mój styl
Jako matka dwóch chłopców mam dosyć mało czasu na dłuższe pobyty w łazience, ale chcąc wyglądać ładnie i atrakcyjnie niestety muszę godzić codziennie rano obowiązki domowe ze swoim wyglądem, bo fakt że mam dwoje dzieci nie musi w ogóle odbijać się na zaniedbaniu i braku satysfakcji z własnego wyglądu. Otóż z pewnością zaczynam od pianki matującej następnie poprawiam tonikiem głęboko oczyszczającym, później nakładam serum wygładzające i kryjące niedoskonałości, następnie jest podkład, puder w pendzlu cienie do powiek kontórówka do powiek i na koniec jakiś delikatny błyszczyk lub balsam do ust.
wiktoria (2013-10-13 19:16:33)
moje sposoby
 przedewszystkim  trzeba jeść owoce i warzywa dzięki temu nasz wygląd nie będzie anemiczny lecz zdrowy  wazne tez jest nie przesadzac ze slodyczami, czekoladkami itp. dzieki temu nasza cera bedzie zdrowa bez wypryskow. warto pic herbatki oczyszczajace np bratka trojbarwnego, lagodzi on tez wypryski i pomocne jest przemywanie twarzy ta herbatka,ale sa tez inne tego rodzaju herbatki. kolejnym moim sposobem jest robie sobie raz na tydzien lub co 2 tygdnie pilingu twarzy szyi i dekoldu. raz w tygodniu robie maseczki na twarz np nawilzajace, lagodzace itp. codzienny makijaz nie jest skaplikowany i nie nakladam go zbyd duzo i staram sie by byl on naturalny , na czysta twarz nakladam nie duzo podkladu do cery mlodej i wrazliwej na to odrobine  pudru sypkiego do zmatowienia a na oczy dla podkreslenia maskare. na wieczor zmywamy makijaz by dac cerze odpoczac. jak rowniez nakladm krem nawilzajacy.  
martyśka (2013-10-13 17:41:49)
HD
 Ja też staram sie wyglądać jak najbardziej naturalnie :) A w tej serii Prof. Szkoła Makijażu jest mój ulubiony podkład - HD rozświetlająco - nawilżający. Wygląda mega naturalnie, prawie go nie widać, a cera jest nieskazitelna :)  
Marta Z. (2013-10-13 15:59:02)
odpowiedź
 Mój przepis  na idealny wygląd przez cały dzień to perfecyjnie wytuszowane rzęsy.  One są  przede wszystkim podstawą mojego makijażu. 
Aleksandra (2013-10-13 15:45:38)
zawsze piękna
To nie tylko wygląd zewnetrzny ale przede wszystkim wewnętrzny. Kiedy jestem wypoczęta, moja skóra jest odpowiednio nawilżona a włosy lśnią wtedy idealnie wygladam. Do tego delikatny makijaż, uśmiech od ucha do ucha, wyprostowana sylwetka i mogę podbijać świat :)
Niisiia (2013-10-13 08:13:12)
Piękna za dnia w nocy zaś...
Perfekcyjny wygląd przez cały dzień: Kosmetyką, wizażem interesuję się od dawno, wiele już przetestowałam kosmetyków pielęgnacyjnych jak i kolorowych. Jednak na to by wyglądać perfekcyjnie przez cały dzień odpowiada wiele czynników. Nikt z Nas i tez ja nie lubi wstać rano z podkrążonymi oczami, dlatego sen to podstawa->nie wyspana wyglądam jak potwór ;) Nastepnie śniadanko no i poranna toaleta-> przemywanie twarzy, nawilżanie. Pora na makijaż-> żeby mój się utrzymał cały dzień stosuję bazę pod podkład, następnie nakładam delikatny podkład, całość zazwyczaj postanawiam przypudrować. Oczy-> ponoć są zwierciadłem duszy, dlatego ja stawiam na ich podkreślenie, cień, kreska i tusz. Policzki-> idealne rumieńce, więc róż do policzków. No i usta błyszczyk bądź pomadka ochronna . Wszystko wygląda idealnie i ja też się tak czuję-> oto mój sposób na idealny wygląd.
Strona komentarzy 3 z 4
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar