2013-10-11

Konkursy Testy

Konkurs Profesjonalna Szkoła Makijażu Test z marką Soraya

SORAYA to gwarancje jakości. Portal udziewczyn.pl po raz kolejny ma dla Was niespodziankę od firmy Soraya. Możecie przetestować kolejne produkty marki Soraya. Zapraszamy do konkursu.
  


Profesjonalna Szkoła Makijażu


PROFESJONALNA SZKOŁA MAKIJAŻU to 3 kroki do pięknej, nieskazitelnej cery, poczucia komfortu i pewności siebie. To sposób na perfekcyjny wygląd przez cały dzień.

KROK 1: DOSKONAŁE OCZYSZCZANIE
Produkty do demakijażu, wśród których każda kobieta znajdzie idealny dla swojej cery. W linii dostępne są: Płyn Micelarny, Mleczko, Krem do demakijażu, Tonik oraz żel do mycia twarzy.

KROK 2: PROFESJONALNE PRZYGOTOWANIE
Produkty, które sprawią, że makijaż będzie się łatwo aplikował i długo się utrzymywał. W linii dostępne są: Nawilżający Primer, Baza silikonowa, Baza koloryzująca.

KROK 3: PERFEKCYJNY MAKE-UP
Doskonałe make-upy oparte na nowoczesnych pigmentach, do różnych typów cery i preferencji kobiet. W rozbudowanej linii znaleźć można make-upy: Natura Effect, Anti-Ageing, 3D Lift, Max Cover oraz HD.Co należy zrobić?PROFESJONALNA SZKOŁA MAKIJAŻU to 3 kroki do pięknej, nieskazitelnej cery, poczucia komfortu i pewności siebie. To sposób na perfekcyjny wygląd przez cały dzień. Opisz swój własny sposób na perfekcyjny wygląd przez cały dzień.

Odpowiedź zamieść w komentarzach pod konkursem.


Co można wygrać?

Do wygrania mamy kosmetyki marki SORAYA. Nagrodzimy 5 osób, do których powędruje jeden z poniżej opisanych produtków. Produkty zostaną przekazane losowo.
Komfortowy krem do demakijażu twarzy
Do cery suchej i bardzo suchej


Wyjątkowy krem, który bardzo skutecznie usuwa makijaż i wszelkie zanieczyszczenia z powierzchni skóry, a jednocześnie nie podrażnia, nie wysusza, nie powoduje dyskomfortu. Jego formuła wzbogacona w witaminę E oraz kwas linolowy, sprawia, że już podczas demakijażu wstępnie nawilża i regeneruje cerę, która staje się nie tylko czysta, ale także gładka i delikatna w dotyku. Doskonale przygotowuje cerę do dalszej pielęgnacji i makijażu.

Pojemność: 150 ml

 


Odświeżający żel do mycia twarzy
Do cery tłustej i mieszanej


Skuteczny i bardzo wydajny preparat do mycia twarzy. Dokładnie oczyszcza i odświeża cerę, usuwając makijaż, sebum oraz zanieczyszczenia środowiskowe. Jego formuła wzbogacona jest w cenne dla skóry minerały tj. magnez, miedź i cynk, które dodają cerze witalności. Żel daje przyjemne poczucie świeżej, czystej i aksamitnie gładkiej skóry. Doskonale przygotowuje cerę do dalszej pielęgnacji zarówno rano, jak i wieczorem.

Pojemność: 150 ml

 


Baza silikonowa Anti-ageing - do cery suchej i bardzo suchej

 

Przygotowuje twarz do wykonania makijażu i sprawia, że przez długi czas wygląda ona pięknie, naturalnie i świeżo. Tworzy na skórze delikatny film, który idealnie wygładza i wyrównuje powierzchnię skóry. Dzięki połączeniu najnowszej generacji elastomerów i silikonów z ekstraktem z fioletowego ryżu baza doskonale nawilża, wygładza i tuszuje niedoskonałości oraz działa przeciwstarzeniowo i regenerująco. Sprawia, że skóra staje się wygładzona i aksamitna w dotyku. Dodatkowo poprawia sprężystość i elastyczność skóry.
Baza oparta jest na lekkiej, delikatnej konsystencji, dzięki czemu doskonale się rozprowadza.

Baza silikonowa do cery suchej i bardzo suchej
 
  • Nieodzowny element idealnego makijażu
  • Gwarantuje perfekcyjne i profesjonalne wykonanie makijażu
  • Ułatwia równomierne rozprowadzenie make-upu
  • Znacznie przedłuża trwałość makijażu i sprawia, że jest bardziej odporny na ścieranie, spływanie pod wpływem potu
  • Zapewnia świeży i naturalny makijaż przez cały dzień
  • Błyskawicznie wygładza skórę, nie przesuszając jej
  • Chroni skórę przed działaniem czynników zewnętrznychTonik bezalkoholowy
Do każdego typu cery


Bardzo łagodny tonik, który pomaga przywrócić skórze równowagę i właściwe pH. Nie powoduje uczucia ściągnięcia, czy szczypania, poprawia nawilżenie i komfort cery, odświeża ją i łagodzi ewentualne podrażnienia. Zawiera odżywczą witaminę E oraz kojący pantenol. Doskonale przygotowuje cerę do dalszej pielęgnacji zarówno rano, jak i wieczorem.

Pojemność: 200 ml

 Płyn micelarny

DOSKONAŁE OCZYSZCZANIE

Łagodny płyn micelarny do demakijażu twarzy i okolic oczu
Do każdego typu cery

Skuteczny, a jednocześnie delikatny dla skóry preparat do usuwania makijażu z twarzy i okolic oczu. Stworzony na bazie łagodnych związków powierzchniowo czynnych, dzięki którym usuwa makijaż i wszelkie zanieczyszczenia z powierzchni skóry, jednocześnie chroniąc jej naturalny płaszcz hydrolipidowy. Zawiera nawilżający ekstrakt z fiołka oraz łagodzący podrażnienia ekstrakt z białej lilii. Doskonale przygotowuje cerę do dalszej pielęgnacji zarówno rano, jak i wieczorem.

Pojemność: 200 ml

 Konkurs trwa od 10 października 2013 do 24 października 2013.W konkursie mogą brać zarówno osoby posiadające bloga, jak również te, które bloga nie prowadzą. Jeżeli prowadzisz bloga wspomnij o tym, w swoim zgłoszeniu.


UWAGA:

Osoby, które wygrają w konkursie po nadesłaniu danych adresowych do Redakcji, otrzymają oświadczenie, które będzie zobowiązywało do napisania recenzji z załączonymi zdjęciami. Oświadczenie będzie musiało zostać podpisane. Na test kosmetyku zwycięzcy będą mieli tydzień czasu, w ciągu następnego tygodnia trzeba będzie przysłać recenzję do Redakcji.REGULAMIN KONKURSU.

§ 1 Postanowienia Ogólne

1.1. Niniejszy regulamin określa warunki, na jakich odbywa się konkurs „Konkurs Profesjonalna Szkoła Makijażu” (zwany dalej „Konkursem”).

1.2. Regulamin ("Regulamin Konkursu") stanowi podstawę Konkursu oraz określa prawa
i obowiązki jego uczestników.

1.3. Organizatorem Konkursu jest portal udziewczyn.pl

1.4. Konkurs będzie przeprowadzony w okresie od dnia 10 października 2013 do 24 października 2013 roku za pośrednictwem internetu. Uczestnik bierze udział w Konkursie od chwili wysłania zgłoszenia udziału w Konkursie, do chwili zakończenia Konkursu lub wcześniejszej rezygnacji z udziału w Konkursie.

1.5. Organizator konkursu ma prawo przedłużyć konkurs bez podania powodu.

1.6. Organizator konkursu zastrzega sobie prawa do wykorzystania przesłanych tekstów bądź zdjęć w celach marketingowych oraz przekazania tych praw sponsorowi.

§ 2 Udział w Konkursie

2.1.Uczestnikami Konkursu mogą być osoby fizyczne, pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych oraz zamieszkałe na stałe na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, które spełnią warunki określone w Regulaminie.

W wyjątkowych sytuacjach i tylko w niektórych konkursach, mogą brać udział również osoby niepełnoletnie, ale tylko i wyłącznie za wiedzą i zgodą rodziców, bądź opiekunów, w tym celu przed udziałem w konkursie, należy się skontaktować z redakcją, aby uzyskać taką zgodę.

2.2.W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy ani przedstawiciele Organizatora jak i inne osoby biorące udział w przygotowaniu i prowadzeniu Konkursu oraz członkowie ich najbliższej rodziny (tj. wstępni, zstępni, rodzeństwo, małżonkowie, rodzice małżonków, osób pozostających w stosunku przysposobienia oraz we wspólnym pożyciu).

2.3.Jednej osobie może być przypisany tylko jeden numer IP komputera; wszelkie odpowiedzi konkursowe zawierające różne nicki, a mające to samo IP będą od razu uznawane za próbę zwiększenia swoich szans w konkursie, co będzie uznawane za nieuczciwe; takie osoby pozbawiają się możliwości wygrania nagród.

2.4.Zadaniem uczestnika Konkursu jest:
Opisz swój własny sposób na perfekcyjny wygląd przez cały dzień.

Uczestnik powinien dokładnie przeczytać zadanie konkursowe, gdyż zamieszczenie odpowiedzi w niewłaściwym miejscu, eliminuje go z udziału w konkursie.

2.5.Przystąpienie do Konkursu jest równoznaczne z akceptacją przez uczestnika Regulaminu w całości. Uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania określonych w nim zasad, jak również potwierdza, iż spełnia wszystkie warunki, które uprawniają go do udziału w Konkursie.

2.6. Uczestnictwa w Konkursie, jak i praw i obowiązków z nimi związanych, w tym także prawa do żądania wydania nagrody, nie można przenosić na inne osoby, nie można również podawać danych innych osób, czy instytucji w celu przesłania nagrody. Dane do wysyłki powinny być zgodne z danymi osoby zarejestrowanej na portalu.

2.7. Dane osobowe uczestników Konkursu będą przetwarzane, zgodnie z warunkami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101 poz. 926 ze zm.) wyłącznie w celu przeprowadzenia Konkursu, wyłonienia jego zwycięzców i przyznania im nagród przewidzianych niniejszym Regulaminem, i zostaną usunięte niezwłocznie po upływie terminu na składanie reklamacji co do przebiegu Konkursu. Administratorem danych osobowych jest Organizator. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich brak uniemożliwia przyznanie nagrody w Konkursie. Uczestnikowi Konkursu przysługuje prawo wglądu do swoich danych osobowych i ich poprawiania. Organizator zastrzega, że dane osobowe zwycięzców Konkursu mogą zostać opublikowane w ramach ogłoszenia wyników Konkursu w serwisie udziewczyn.pl

§ 3 Przebieg Konkursu

3.1.Warunkiem udziału w Konkursie jest spełnienie wymagań, określonych w §2 Regulaminu oraz przystąpienie do Konkursu zgodnie z zasadami niniejszego paragrafu.
Uczestnicy przystępując do Konkursu zamieszczają swoje odpowiedzi w komentarzach pod konkursem.
Odpowiedzi należy wysyłać tak, aby wpłynęły na serwer w terminie przyjmowania zgłoszeń, o którym mowa w §1 ust. 4. Odpowiedzi, które wpłyną na serwer przed lub po terminie określonym powyżej, nie będą brały udziału w Konkursie.

Po przesłaniu zgłoszenia konkursowego uczestnik nie może dokonywać w nim żadnych zmian.

3.2.Nad prawidłowością przebiegu Konkursu czuwać będzie jury, złożone z przedstawicieli Organizatora. Jury będzie nadzorować wykonanie przez Organizatora wszystkich zobowiązań wynikających z niniejszego Regulaminu.

§ 4 Zwycięzcy i nagrody w Konkursie

4.1. Zwycięzcami Konkursu zostaną osoby, które zamieszczą najciekawsze odpowiedzi.

4.2.Nagrody zostaną wysłane zwycięzcom przez redakcję, bądź  sponsora w terminie +- do 3 miesięcy licząc od daty otrzymania adresu do wysyłki za pośrednictwem poczty polskiej, bądź firmy kurierskiej na adres pocztowy podany przez zwycięzcę w mailu.

Nagroda może się różnić od zamieszczonego zdjęcia, w pewnych przypadkach losowych, bądź niezależnych od redakcji, czy sponsora, może to być inny fason, model czy też kolor, gdyż przy ciągłej sprzedaży nie ma możliwości zagwarantowania, że dany produkt będzie na stanie.

4.3.Wyłonienie laureatów następuje w terminie podanym w treści konkursu, a gdy takiego zapisu nie ma, wyłonienie laureatów nastąpi w terminie do +- 1 miesiąca, licząc od daty zakończenia konkursu (nadsyłania zgłoszeń).

Po każdym wyłonieniu laureatów, redakcja zamieszcza wyniki konkursu na portalu www.udziewczyn.pl, więc obowiązkiem uczestnika konkursu jest regularne sprawdzanie, czy takie wyniki się pojawiły, gdyż od momentu ich opublikowania, laureat ma tylko 5 dni na przesłanie swoich danych do wysyłki, jeśli tego nie zrobi, jego prawo do nagrody wygasa i przechodzi na Organizatora, bądź redakcja wyłania innego laureata na jego miejsce. W przypadku braku uczestników, możliwe jest zorganizowanie dogrywki. Od tej decyzji nie ma odwołania.
REDAKCJA NIE ZAWIADAMIA O WYGRANEJ, UCZESTNIK KONKURSU SAM MUSI SPRAWDZAĆ WYNIKI NA PORTALU!!!

4.4.Laureat konkursu powinien wysłać swoje dane do wysyłki nagrody, na podaną w wynikach konkursu pocztę e-mail bądź wewnętrzną (zawsze to będzie napisane)gdyż redakcja nie odpowiada za sytuację, gdy adres trafi na niewłaściwą pocztę.

4.5.Jeżeli zwycięzca Konkursu nie spełnił któregokolwiek z warunków określonych w § 2, 3 i 4 Regulaminu bądź nie odbierze przyznanej mu nagrody w terminie 14 (czternastu dni) od wysłania przez Organizatora, jego prawo do nagrody wygasa.

4.6.Organizator nie odpowiada za skutki podania przez Uczestnika nieprawdziwych danych uniemożliwiających wydanie nagrody.

4.7.Lista zwycięzców Konkursu zostanie opublikowana przez Organizatora na stronie portalu udziewczyn.pl

4.8.Nagrody konkursowe będą wydawane wyłącznie w postaci określonej niniejszym Regulaminem, bez możliwości wypłaty ich równowartości w gotówce lub zamiany na inną nagrodę rzeczową.

4.9.W przypadku wygaśnięcia prawa zwycięzcy Konkursu do nagrody, nagroda pozostaje do dyspozycji Organizatora.

§ 5 Postanowienia Szczególne

W zakresie, w jakim prace nagrodzone w Konkursie będą stanowić utwory w rozumieniu ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, zwycięzcy Konkursu oświadczają, że:

posiadają pełne prawa autorskie do nadesłanej kompozycji i prawa te nie są w żadnym zakresie obciążone ani ograniczone na rzecz osób trzecich;
Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty i zdjęcia, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach, będą dyskwalifikowane.

zwalniają Organizatora od wszelkich roszczeń osób trzecich związanych z ewentualnym naruszeniem autorskich praw majątkowych lub niemajątkowych oraz dóbr osobistych w związku z korzystaniem przez Organizatora życzeń w zakresie publikacji wyników Konkursu.

poprzez przesłanie pracy konkursowej w sposób określony w niniejszym Regulaminie, wyrażają zgodę na publiczne udostępnianie pracy konkursowej na stronach serwisu www.udziewczyn.pl lub na stronach innych serwisów internetowych prowadzonych przez Organizatora.

§ 6 Reklamacje

6.1.Reklamacje związane z danym Konkursem będą przyjmowane drogą elektroniczną na adres Agnieszka@udziewczyn.pl w terminie 7 dni od daty publikacji listy zwycięzców danego Konkursu.

Reklamacje powinny zawierać imię, nazwisko, dokładny adres, rodzaj konkursu, datę, dokładny opis i powód reklamacji.

6.2.Reklamacje będą rozpatrywane nie później niż w terminie 14 dni od daty otrzymania reklamacji.

6.3.Decyzja Komisji Reklamacyjnej, co do zgłoszonej reklamacji jest ostateczna, co nie wyłącza prawa uczestnika do dochodzenia nieuwzględnionych roszczeń na drodze postępowania sądowego.


§ 7 Postanowienia Końcowe

7.1.W przypadku różnicy zdań komisji konkursowej, co do wyłonienia laureatów, decyduje również ich aktywność na portalu i forum www.udziewczyn.pl

7.2.Redakcja nie odpowiada za wydłużenie czasu przesyłki przez sponsora, jej zaginięcie, bądź też niezgodność rozmiarów, fasonów itp.

W pewnych okolicznościach, na prośbę zwycięzcy konkursu, redakcja może podjąć działania  mające na celu wyjaśnienie sprawy i doprowadzenie do jej rozwiązania na korzyść laureata.

7.3.Uczestnicy konkursu zgadzają się na otrzymywanie newslettera i reklam.


Niniejszy Regulamin wchodzi w życie 10 października 2013. 

Komentarze (37)

Aksana Ledak (2018-11-07 22:04:07)
kappriz@gmail.com
Perfekcyjny makijaż dla mnie jest odwzorowaniem Mojego humoru, dlatego codziennie wyróżnia mnie niecodzienna paleta kolorów, Nowe kreski i nowe cienie dokładnie nałożone, Codzienny makijaż odzwierciedla me marzenia wyśnione. Gdy mam podły humor i wpadam w niecodzienne złości, wtedy towarzyszą mi kolory ciemne jak brązy i szarości, Wtedy każdy ucieka i chowa się w popłochu, bo mogę czasem strzelić z Mojego do twarzy prochu! A gdy radość uśmiechem odbija się na twarzy, złocisty i delikatny makijaż mi się marzy, wtedy z radością mamie użyczę podkładu bądź cieni!
Iwona Przepióra (2018-09-25 23:57:26)
Moj sposób na.
Moim sposobem na perfekcyjny wygląd przez cały dzień jest odpowiednia pielęgnacja skóry... bo bez tego nawet najcudownieszy, najlepszy podkład czy pomadka nie da rady. Skóra zawsze musi być odpowiednio przygotowana pod makijaż. Dzięki jej codziennej pielęgnacji nasz makijaż będzie wyglądał o niebo lepiej.. Skóra nie bedzie się przesuszać czy przetłuszczać.a same bedziemu czuć się komfortowo.
Sandra Pawłowska (2016-10-23 23:13:47)
perfekcyjny makijaż na cały dzień
Mój perfekcyjny makijaż wygląda : pierw oczyszczam twarz płynem miceralnego , po czym lekko nawilżam twarz kładę bazę silikonowa pod makijaż , koretkor , i podkład . po czym na powieki kładę baza pod cień do powiek , cień dobieram do odcienia oczu . maluję delikatnie powieki, na policzki kładę brązer lub róż w zależnosci w co mam zamiar sie ubrać .. maluję delikatnie rzęsy , na koniec spryskuje twarz spreyem do makijażu i mogę się cieszyć makijarzem przez cały dzień ;)
pa2ul (2016-09-08 18:07:02)
Soraya
Mam atopową skórę i żeby wyglądać zniewalająco każdego dnia używam kosmetyków dla dzieci. A mianowicie świetnie się sprawdził u mnie produkt Oillan. Dzięki niemu mogę nałożyć podkład niezależnie od firmy i cieszyć się długotrwałym makijażem i nie przejmować się, że dostanę wysypki. http://pa2ul.blogspot.com/
Saszka (2013-10-24 20:11:11)
Uśmiech
 Poranek zaczynam od uśmiechu, gdy widzę się rano w lustrze, tylko dystans pomaga mi nie pęknąć ze śmiechu ;) Ale rąk nie załamuję, tylko świetną fryzurę wyczarowuje. Podniesiona kitka jest praktyczna, nie rozwala się co chwilę i jest estetyczna.  Wklepuję krem, niedoskonałości podkładem przykrywam, a całą buzię cienką warstwą pudru pokrywam. Do torebki puder wrzucam, przyda się na ratunek, gdy zaświeci mi się nosa czubek. Nie zapominam o uśmiechu przez dzień cały, ma na wygląd wpływ niemały!  
nutrena (2013-10-24 11:03:01)
Ideał staje się Tobą
Perfekcyjny wygląd zewnętrzny nie uszczęśliwia nawet, gdy dzień trwa cały, Bo może stać się pancerzem braku własnej akceptacji i smutek wywołać wewnętrzny nie mały. Dlatego staram się najpierw zadbać o myśl przewodnią z inspiracją, Która może mnie nieść przez cały dzień na skrzydłach będących przygnębienia negacją. Myśl: Pełna mocy i osobistej wartości, Niesie dla mnie przesłanie wewnętrzne miłości, Myśl: Nieidealnie doskonała, Akceptacja rodzi się mała, Myśl: Zrobię dziś coś tylko dla siebie, Pozwala poczuć się trochę w swoim środku jak w niebie Lecz gdy czuje się czasem winna lub przykra spotkała mnie sytuacja, Myślę, co poczułam (lęk, uczucie zranienia) a nie, co pomyślałam – to pierwsza stacja, Następnie myślę o tym, że jestem pełna mocy i osobistej wartości I wzbudzam w sobie do wewnętrznego dziecka poczucie miłości Obiecując mu troskę i opiekę na zawsze, skruszona bólem jego przeżyć, Odnosząc się jak do niewinnej skrzywdzonej osoby, której będę pomagać i dla niej żyć. Kiedy troska się budzi, chęć własnej opieki przerasta moja osobę  i sprawia że malować się już mogę. Nie maluję się jednak dla innych a dla podkreślenia swojej odmiennej urody, Tak odmiennej i niedoskonale perfekcyjnej jak każdy listek z drzewa otaczającej przyrody. Z czułością wcierane kosmetyki, nawet, gdy nieidealnie dopasowane, Na mojej twarzy ulęgają magicznej zmianie. Mój wewnętrzny blask, uśmiech i roziskrzone spojrzenie, Każdego przechodnia mniemanie o nieidealności w podziw zamienię. Również dobrany wyjątkowo dla siebie komplet ubrań według mego wewnętrznego pragnienia, Całe przebieranie w celebrację siebie zmienia. Poczucie wewnętrznej harmonii i opieki nad sobą, Sprawia, że ideał staje się Tobą! Perfum zapach ma zaszczyt być wybrany dziś przez moją duszę, Jak torebka i jej zawartość, w której też książkę i pluszaka włożę, bo nic nie muszę. Nie muszę dorastać i być idealna i szczupła jak znana aktorka, Bogata top modelka lub utalentowana śpiewającą w Must be te music amatorka. Mogę przedstawić się światu jak listek nieodkryty na drzewie wśród iskrzącego w promieniach słońca wodospadu wody, Równie piękny i idealny jak ten znany wszystkim ususzony w kwiaciarni sławnej w całym wielkim mieście Mody.
iwonciaaa (2013-10-24 10:02:19)
Mój sposób
Zdecydowanie najważniejsze w perfekcyjnym makijażu jest to, żeby  znim nie przesadzić. Dobrać do odpowiedniej okazji, a składniki dostosowa do sytuacji. Trzeba wiedzieć ile danego kosmetyku zastosować, umiar zachować. Wolę kupować droższe kosmetyki do makijażu, lepszej jakości, ale w małej ilości. Mam gwarancję, że tuszu byle deszczyk nie rozmyje, a cień na powiek do wieczora ,,przeżyje''. Podkładu dodaję troszeczkę, by nie wyglądać jak pomarańcza, duża ilość skórę wykańcza.
IZA (2013-10-23 23:11:22)
Idealny wygląd
 Nasz wygląd skóry zależny jest od bardzo wielu czynników: geny, zdrowie, środowisko, tryb życia, pożywienie, hormony, woda, stan psychiczny, kosmetyki i pewnie wielu innych czynników. Mimo tego każdego dnia rano i wieczorem skórę powinno się odświeżyć, zmyć wszelkie zanieczyszczenia, nawilżyć tak aby mogła swobodnie oddychać. A na dzień nałożyć makijaż taki w jakim jesteśmy humorze :) podkreśnone oko i usta zawsze zwrócą uwagę innych.
Krystyna (2013-10-23 22:49:52)
Perfekcyjny wygląd
Perfekcyjny wygląd to coś więcej niż makijaż.Przywiązuję wagę do dobrze dobranego biustonosza, który nada ładny kształt mojemu biustowi. Nie zakładam ciemnej bielizny do jasnego stroju. Nigdy też bezgranicznie nie hołduję  modzie ale zakładam ubrania które odpowiednio korygują moją sylwetkę. Makijaż robię delikatny i staram się przy jego pomocy wydobyc swoje walory a ukryc wady. Zawsze mam elegancko uczesane włosy, bo one kobiecie dodają urody. Delikatny zapach, odpowiednio dobranych perfum snuje się za moją osobą, tak że nie przejdę niezauważona.
AGATA17KO (2013-10-23 15:15:11)
PERFEKCYJNE HUMORY
Perfekcyjny makijaż dla mnie jest odwzorowaniem Mojego humoru, dlatego codziennie wyróżnia mnie niecodzienna paleta kolorów, Nowe kreski i nowe cienie dokładnie nałożone, Codzienny makijaż odzwierciedla me marzenia wyśnione.   Gdy mam podły humor i wpadam w niecodzienne złości, wtedy towarzyszą mi kolory ciemne jak brązy i szarości, Wtedy każdy ucieka i chowa się w popłochu, bo mogę czasem strzelić z Mojego do twarzy prochu!   A gdy radość uśmiechem odbija się na twarzy, złocisty i delikatny makijaż mi się marzy, wtedy z radością mamie użyczę podkładu bądź cieni, A ona myśli "Mam nadzieję, że do jutra się to jej nie zmieni!"   Niezależnie jednak czy róże czy brokaty na mej buzi spoczną, Wierzę, że patrząc na mnie, niektórzy odpoczną, zrelaksują się i patrzeć będą chcieli bez końca, a Nie uciekną z przestrachem w stronę zachodzącego słońca! AGATA.17KO@WP.PL 
Strona komentarzy 1 z 4
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar