2013-10-10

Wyniki

Test Mleczko do ciała Świat Natury Soraya wygładzająco-antycellulitowe

Mleczko do ciała Świat Natury Soraya wygładzająco-antycellulitowe - recenzja.Czy lubicie podróżować? Z pewnością tak! A co powiecie na bardzo odległą podróż, bo na kraniec świata? Ja już byłam. W tej wyprawie towarzyszyło mi Mleczko Soraya.

A oto wnioski z podróży:

OPAKOWANIE: Bardzo poręczna butelka, która ma szczelne zamknięcie na zatrzask. Nie ma obawy, że się coś wydostanie na zewnątrz. Kolorystyka jest delikatna, bardzo kobieca, nie narzucająca się. Opakowanie nie krzyczy ze sklepowej półki, ale niesie obietnicę niezwykłych doznań związanych z użytkowaniem.
 


 

KONSYSTENCJA: Bardzo rzadka. W zasadzie wolałabym bardziej gęstą, ale to mleczko, więc tak ma być i kropka. Zapach… troszkę mnie rozczarował. Spodziewałam się mocnej, bardzo egzotycznej woni, która powali mnie na kolana zaraz po otwarciu. Nic takiego się nie stało. Zapach jest bardzo delikatny, subtelny, dla mniej wrażliwego nosa słabo wyczuwalny.

 

 

STOSOWANIE: Dobrze rozprowadza się po skórze. Dzięki rzadkiej konsystencji jest bardzo wydajne i z pewnością starczy na długo. A teraz wielki, ogromny plus dla tego mleczka za wchłanianie. Bardzo szybko i dobrze się wchłania. Nie pozostawia żadnego nalotu na skórze. Po niektórych preparatach czułam się lepka i jakby spocona. W przypadku mleczka Soraya mam pełen komfort w tym temacie.

EFEKT: Są i efekty. Po kilku dniach zauważyłam, że moja skóra jest gładsza, dobrze nawilżona i bardzo miła w dotyku. Efekt ujędrniająco-antycellulitowy, o którym mówi producent , jeszcze nie jest widoczny, ale stosuję dopiero kilka dni. Jest to zdecydowanie zbyt krótko by mówić o jakiejkolwiek poprawie w tej kwestii. Ale efekty, który do tej pory uzyskałam , pozwalają mi przypuszczać, że jestem na dobrej drodze.

Podsumowując wszystkie moje odczucia związane z mleczkiem Soraya to wystawiłabym temu kosmetykowi bardzo zasłużone 4+. I szczerze mogę go polecić wszystkim do codziennego stosowania.

Tekst i zdjęcia:
Bożena Osowiecka

Komentarze (1)

mimoza (2013-10-14 10:29:21)
Świat Natury Soraya
A ja wystawiłabym szóstkę .... z plusem bardzo udane mleczko do ciała. Idealna konsystencja, bardzo szybko się wchłania, co ma duże znaczenie / szczególnie rano, kiedy zwykle jestesmy w niedoczasie- a może pisze się oddzielnie ???  / W każdym razie świetnie nawilża i wygładza i bardzo ładnie pachnie. Mam z tej serii jeszcze inne mleczka i wszyskie zasługuja na pochwałę.  
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar