2013-10-08

Kolekcje ubrań

Jesień w kolorze blue- jeansowa kolekcja MOODO

Tegoroczny jesienno-zimowy sezon w modzie zdecydowanie zdominował temat pozaczasowego denimu. Jeans, który na przestrzeni modowych dekad przechodził wiele form i transformacji w tym sezonie znalazł swoje miejsce również w kolekcji MOODO.


Jesienno-zimowa kolekcja MOODO stawia w tym sezonie zdecydowanie na jeansową dominację. Zresztą nie tylko MOODO bo przecież jeansowe modele mają w swojej garderobie wszystkie trendsetterki. Obecne trudno sobie wyobrazić  modną szafę bez ponadczasowego denimu, który na jeszcze na przełomie XIX i XX wieku kojarzył się wyłącznie z ubraniem robotniczym. Ówcześnie podbił jednakże serca wszystkich tych, którzy tej jesieni chcą być naprawdę modni. Właśnie dla nich MOODO w tym sezonie dedykuje jeansowe katanki, spodnie i koszule jako modowy ,,must have”. Daje on niezliczone możliwości tworzenia trendowych stylizacji począwszy od uniwersalnego casualu a skończywszy na jeansowym stylu ,,ultra chic”.

Projektanci marki przywrócili do łask również tzw. marmurki, jednak w bardzo współczesnych formach jeansowych koszul, czy katanek w towarzystwie nap, ćwieków i dżetów znajdują one idealne miejsce w jesiennych stylizacjach tuż obok skórzanych ramonesek i motocyklowych butów.

Jeansowy casual MOODO to nie tylko różnorodne formy ale również cała gama odcieni koloru blue od spranych niemalże białych odcieni poprzez błękity, ciemne granaty aż po samą czerń. Ponadczasowość nie tylko koloru ale formy i samego denimu pozwala w tym sezonie na tworzenie super nowoczesnych casualowych stylizacji.

Na jesienną jeansomanię MOODO zaprasza do swoich salonów.
 

Galeria zdjęć:

Komentarze (2)

nefretete07 (2013-10-08 23:28:52)
Jeansomania:)
Jeans chyba nigdy nie wyjdzie z mody. I dobrze:)
marta (2013-10-08 21:57:46)
:)
 Wiec trzeba sie wybrac :)
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar