2013-09-27

Włosy

Konferencja prasowa altaMODA

26 września w warszawskiej restauracji  ,,Aleje 3’’ odbyła się konferencja prasowa poświęcona wprowadzeniu na polski rynek innowacyjnej, zdaniem producenta, marki farb do włosów altaMODA.

Obecni na konferencji goście mieli okazję poznać historię jednego z największych koncernów kosmetycznych na świecie – ALFAPARF GROUP, który jest właścicielem wielu znanych marek, takich jak Alfaparf Milano czy Yellow.

 Zdj. Izabela Janachowska
 


Koloryzatorka włosów altaMODA przybliżyła nam 9 linii pielęgnacyjnych, które wchodzą w skład marki altaMODA. Jej zdaniem wyjątkowość produktów tej marki wynika z zastosowania innowacyjnej formuły skrystalizowanych pigmentów. Wspomniane pigmenty mają zdolność przenikania do wnętrza włosa, dzięki czemu zapewniają większe nasycenie i trwałość koloru w porównaniu do dotychczas nam znanych farb do włosów. Co więcej, zapewniono nas, że największa na rynku detalicznym pojemność farb do włosów (150g) wystarczy na dokładne pokrycie długich i gestych włosów, a w przypadku włosów krótkich na aż dwie aplikacje.

Na konferencji nie mogło zabraknąć ambasadorki marki: Izabeli Janachowskiej – światowej klasy tancerki, znanej m.in. z telewizyjnego show tanecznego. Izabela opowiedziała nam o swojej miłości do Włoch, za sprawą której postanowiła nawiązać współpracę z włoską marką altaMODA.

Wydarzenie uświetniło swoją obecnością 5 modelek prezentujących najbardziej efektowne, zdaniem producenta, odcienie farb.

 


Każdy z gości miał okazję zapoznać się z bogatą ofertą farb do włosów i wybrać odpowiedni dla siebie odcień.


 Imprezę poprowadził Bartłomiej Jędrzejczak - pogodynek jednej ze znanych stacji telewizyjnych. Na konferencji nie mogło zabraknąć znanych osób. Wśród nich znalazla się Kasia Dereń -  sympatyczna finalistka programu ,,The Voice od Poland'' oraz znana tancerka, Magdalena Soszyńska-Michno.


Portalowi udziewczyn.pl dziękuję za możliwość uczestniczenia w tym wydarzeniu.


Tekst i zdjęcia:
Nikolina Jaworska

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar