2008-01-30

PLOTKI

Słynna kobieta ochroniarz nie żyje!

Była najsławniejszym ochroniarzem kobietą w całej Rosji. Niezwykle piękna, ale również wyjątkowo skuteczna, nie zdołała jednak uciec i ocalić siebie samej, próbując zapobiec kradzieży swojego Porshe.Przepiękna, 29-letnia Anna Loginova zmarła na skutek poważnych obrażeń głowy, po tym jak mocno uczepiła się klamki od drzwi, przez co była ciągnięta po ulicy, przy bardzo dłużej prędkości, gdy samochód coraz bardziej się oddalał.
"Doznała poważnych obrażeń i zmarła na miejscu", mówi jeden z policjantów. Policja uważa, że dziewczyna została zabita podczas zupełnie przypadkowej próby kradzieży auta i utrzymują, że nie była ona ofiarą ataku z powodu swojej pracy - ochrony najbardziej wpływowych i najbogatszych ludzi w Rosji.

Loginova prowadziła agencję, która zatrudniała kobiety do pracy jako ochroniarze, niektóre z nich były szkolone przez byłych pracowników KGB. Jej ochrona miała dyskretnie ochraniać rosyjskich miliarderów, ich żony i kochanki. W jednym z ostatnich wywiadów właścicielka agencji powiedziała, że to właśnie jej zespół jest olśniewający i znacznie bardziej skuteczny niż normalne agencje.

"Myślę, że kobieta powinna pozostać kobietą, a nie terminatorem", mówi Anna. Sama pozowała do pół nagiej sesji dla jednego z magazynów dla mężczyzn ukazujących się w Moskwie, aby dać wszystkim do zrozumienia, że jest tak samo piękna i kobieca, jak dobra w posługiwaniu się bronią. Anna Loginova była bardzo ceniona za swoje umiejętności ochroniarskie. "Mężczyźni mają dość przebywania w towarzystwie zwyczajnych, wielkich jak szafy ochroniarzy. Poza tym, wiele restauracji nie wpuszcza ochrony do środka. Ochroniarze mogą wejść do środka, sprawdzić wszystko i potem czekają na zewnątrz, a z kobietami ochroniarzami jest zupełnie inaczej. Takiego ochroniarza można spokojnie wprowadzić do restauracji i nikt nawet nie będzie wiedział, że przy stoliku siedzi broń sama w sobie, która może natychmiast zareagować w niebezpiecznych sytuacjach", mówi Anna.

Jednak ta olśniewająca kobieta, niezwykle sprawna i skuteczna w tym, co robiła, nie zdołała wybronić siebie z ataku. W zeszłym roku, 50 aut Porshe zostało ukradzionych w Moskwie, a 12 z nich zostało ukradzionych w ciągu ostatnich dwóch miesięcy. Tylko trzy auta zostały znalezione.
Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar