2013-09-25

Byliśmy tam...

Summer Race 2013 czyli stopem do Barcelony.

Lato kalendarzowe skończyło się nam 23 września i choć już mamy jesień, jeszcze chcemy przez chwilę ogrzać się przy wspomnieniach wakacyjnych przygód.
Jedną z nich, był bez wątpienia wielki letni wyścig Summer Race 2013 Barcelona. Impreza stworzona przez organizatorów znanego już od kilku lat we Wrocławiu Auto Stop Race. 30 sierpnia z Wrocławia do słonecznej Barcelony wyruszyła ekipa autostopowiczów, ścigając się o nagrody, ale przede wszystkim, by przeżyć ekscytującą przygodę, nawiązać nowe znajomości, wszak głównie chodziło o dobrą zabawę.

Autostopowicze wyruszyli w drogę 30 sierpnia ok. godz. 9 spod Wake Park przy ul. Kosmonautów we Wrocławiu. Tym razem mieli do pokonania aż 2000 kilometrów. Wybór trasy należał do samych uczestników, zarówno on jak i uprzejmność kierowców, decydowała o tym, kto pierwszy dotrze na miejsce. Wszyscy spotkali się w kempingu Estrella de Mar.
 
Celem imprezy było propagowanie autostopu "podróży na kciuka", jako taniego, ekologicznego, ekscytującego sposobu podróżowania. Aktualnie na Kanale Telewizji Polskiej na YouTube - iTVP trwa konkurs na "film z drogi", gdzie można zagłosować na najlepszy film. Zachęcamy do kciukowania
 

Komentarze (1)

NekropolisQueen (2013-09-25 21:46:45)
:)
Oj były czasy, że się jeździło autostopem, bardzo miło je wspominam
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar