2013-09-23

Biżuteria

FIRE and ICE

„FIRE & ICE” to jedno z haseł ułożonych z charmsów na jednej z bransoletek marki biżuterii LOVYA. To jeden najlepiej sprzedających się modeli. To połączenie słów, wyraża też osobowość kobiety, której wizerunek jest twarzą marki biżuterii LOVYA, mówi Piotr Cieślik – dyrektor artystyczny marki biżuterii LOVYA. Poszukując tzw. twarzy marki szukaliśmy kobiety o wyjątkowej osobowości, spełnionej zawodowo, ambitnej, odnoszącej sukcesy.  Za taką uznaliśmy Ilonę Adamska – naszym zadaniem współczesną kobietę renesansu.
 

 

Wulkan energii i pomysłów – wydawcę i redaktor naczelną IK MAGAZINE, autorkę książki "ONA W JEGO OCZACH" - zbioru opowiadań o kobietach 35 znanych mężczyzn świata polskiej kultury i biznesu, prezenterkę radiową, modelkę, osobowość świata Social Media, której wpisy na Facebooku elektryzują internautów...

Jednocześnie, osobę ciepłą, obdarzoną empatią, która aktywnie pomaga potrzebującym, pozyskując i przekazując środki finansowe dla wielu fundacji.

Autorem zdjęć jest Paweł Sierakowski – artysta fotografik, mistrz malowania światłem kobiecego piękna. Autorką kreacji wizażu była artystka make-up, Monika Chmielewska.

Już po pierwszych ujęciach wiedzieliśmy, że przed obiektywem mamy kobietę, którą uwielbia obiektyw aparatu fotograficznego.

W jednych ujęciach Ilona Adamska jest grzeczna, niczym dziewczynka na lekcji katechezy, by w innych przemienić się w kuszącą diablicę.

Ilona potrafi idealnie ukazać bogactwo odcieni osobowości kobiety... „FIRE & ICE” Podobnie bogactwo odcieni osobowości kobiety ukazuje unikalna marka biżuterii LOVYA. To biżuteria interaktywna - zrodzona z i żyjąca w świecie Social Media.

Dzięki biżuterii LOVYA, kobieta kiedy tylko pragnie, komponuje swoją biżuterię inaczej i na nowo, nadając kształty swoim myślom i emocjom!  Bawi się czarem zupełnie nowej formy wyrażania siebie!
Wzmacnia swoją siłę magią wyjątkowych słów i symboli! Dopełnia swoje piękno szlachetnością złota i srebra, blaskiem kryształów i pereł, energią sprawczą amuletów...

Z wyjątkowych modułów z literami, cyframi, znakami symboli układa hasła, które opisują jej osobowość. Moduły dekoracyjne z kryształami albo perłami SWAROVSKI ELEMENTS może dowolnie nakładać i wymieniać dobierając kolory, które w danym momencie pasują do tonacji ubioru.

Moduły dekoracyjne w formie symboli może dobierać w zależności od swoich upodobań. Idąc na egzamin może ubrać bransoletkę z napisem „YES I CAN” by dodać sobie mocy. Idąc na spotkanie z chłopakiem może dać mu wskazówkę – „TRY YOUR LUCK”. Wychodząc wieczorem na party, może mrugnąć okiem do świata i ubrać bransoletkę z napisem „BAD GIRL”.

Zawsze i na nowo może przyciągać zainteresowanie, intrygować, zmuszać otoczenie do myślenia!
Biżuterii LOVYA to część świata współczesnej mody, mody, która często kreuje kolekcje ubrań z napisami.

Do tej pory ten trend w modzie nie został jednak podchwycony w branży biżuterii. Dopiero marka LOVYA daje całą paletę możliwości personalizacji biżuterii. Imię ukochanego, motto, które daje moc motywacji, pseudonim, cyfrę w numerologii, imię ulubionego zwierzaka... to wszystko można wyrazić komponując niepowtarzalne zestawy biżuterii LOVYA - bransoletki i naszyjniki.

Zestawy biżuterii LOVYA to wyjątkowe prezenty dla siebie i dla tych, dla których chcemy stać się wyjątkowi!

 


 

 

Komentarze (2)

ania (2013-09-24 15:30:03)
koszmarne zdjęcia
Ciekawska Magdalena (2013-09-23 23:34:10)
:)
seksi
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar