2013-09-19

Kosmetyki

Tej jesieni do Rossmanna zawita TIGER

TIGER Energy – zapach dla ambitnych
Woda toaletowa TIGER Energy od Dariusza „Tigera” Michalczewskiego to jasny, męski komunikat: Wiem, czego chcę i jak to osiągnąć!
 

Boks to twarda szkoła życia. Wie o tym doskonale pięściarski czempion Dariusz „Tiger” Michalczewski, który na ringu nauczył się, że zwycięża tylko ten, kto potrafi wziąć sprawy w swoje ręce. Między linami jesteś sam i tylko od twoich decyzji zależy, czy padniesz na deski, przetrwasz do końcowego gongu, czy też brawurowo znokautujesz rywala. Chwila zawahania i… możesz przegrać wszystko. Podobnie jest w życiu. Jeśli mężczyzna chce odnieść sukces musi myśleć szybko, być zdecydowanym i podejmować skuteczne działania. Jednak umiejętności, wiedza, doświadczenie i sprawność to nie wszystko. Równie ważne jest wrażenie, które się wywołuje. – Na ringu zawsze starałem się wyglądać spokojnie, pewnie i zdecydowanie, wzbudzać respekt w przeciwniku i podziw publiczności. W biznesie i w życiu towarzyskim wizerunek jest jeszcze ważniejszy. Tutaj odpowiednia mina nie wystarczy. Gdy współtworzyłem zapach TIGER Energy, pragnąłem dać ambitnym mężczyznom narzędzie, dzięki któremu zbudują wizerunek odważnego, kreatywnego i przygotowanego na sukces faceta, który nie czeka na przypadek, ale zawsze bierze sprawy w swoje ręce – mówi Dariusz „Tiger” Michalczewski.

 Ożywcza, niczym podmuch morskiej bryzy, woda toaletowa TIGER Energy to zapach pełen życia, świeży i motywujący do działania. Przywraca siły witalne i gwarantuje pewność siebie.
***
Męskie i damskie wody toaletowe TIGER znajdziesz w Drogeriach Natura, a od listopada także w Rossmannie. Cena za 100 ml to ok. 45 zł.
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar