2013-09-18

Wyniki

Test Kosmetyki do pielęgnacji stóp No 36

Kosmetyki do pielęgnacji stóp No 36 - recenzja.
Dzięki uprzejmości portalu udziewczyn.pl miałem możliwość testowania kosmetyków do stóp marki No36. Nigdy wcześniej nie słyszałem o tej marce. Dostałem pełnowymiarowe kosmetyki, takie jak znajdziecie w sklepach. Duży plus za szatę graficzną – wszystkie produkty utrzymane są w tym samy stylu.

W mojej paczce znalazłem:
- balsam do stóp i paznokci
- krem do stóp intensywnie regenerujący
- krem na pękające pięty
- peeling gruboziarnisty
- żel chłodzący
- dezodorant do stóp


Zdecydowanie moim faworytem jest balsam do stóp i paznokci! Testowałem go w Chorwacji podczas urlopu. Tamtejsze warunki są bardzo szkodliwe - słona woda, kamieniste plaże i opalanie bardzo wysuszają skórę ale na szczęście ten balsam bardzo dobrze sobie z tym poradził! Ba, kondycja skóry na stopach poprawiła się. Konsystencja w sam raz, szybko się wchłania, jest wydajny. Natomiast zapach kompletnie mi nie pasuje! Nie wiem co ma przypominać, ale mi nie przypomina nic żywego. Wiem, że na pewno zagości w mojej kosmetyczce na stałe!
 


 

Polubiłem też bardzo peeling. Co prawda jest dosyć rzadki, ale dobrze mi się go używa i skóra po nim jest wygładzona. Jak prawie we wszystkich kosmetykach - nie odpowiada mi zapach. Swoją drogą, dopiero na zdjęciach zobaczyłem, że cząsteczki pumeksu są kolorowe :D

 

 

Chłodzący żel do stóp jest dla mnie kompletnym niewypałem, ponieważ nie czuję aby moje stopy były w jakiś sposób ukojone. Nie ma żadnego działania ale w tym kosmetyku bardzo odpowiada mi zapach! Świeży, mentolowy... no ale dla samego zapachu nie kupuje się kosmetyku ;D
 


 

Kremu na pękające pięty
nie mogę ocenić - nie mam na szczęście tego problemu.
Dezodorant do stóp wywołuje mieszane uczucia. Działa – stopy się mniej pocą ale pozostawia białe ślady i brzydko pachnie. Więc jeżeli szukacie dobrego środku ale nie zależy wam na zapachu to będzie dla was.

 


 


Tekst i zdjęcia:
Mateusz Paściak

Komentarze (2)

marta b, (2014-01-13 13:20:37)
re
Odsyłam tutaj - Balsam rozmarynowy do stóp HB. Zioła i witaminy to jedno, ale istotniejsze, że przy tym kosmetyki stopy są orzeźwione, skóra miła w dotyku, a nie zmęczona - i właśnie na takie kosmetyki radzę stawiać.
marta (2013-09-18 18:17:55)
bardzo mi się podoba
 taka recenzja z męskiego punktu widzenia:)) fajne zdjęcia i ciekawe spostrzeżenia 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar