2013-09-15

Twarz

Nawilżona cera muśnięta różem nowości od Ingrid Cosmetics

Każda z nas stara się otoczyć twarz szczególną troską, jednak by nasza cera wyglądała promiennie i świeżo oprócz codziennej pielegnacji potrzebny jest odpowiedni makijaż. „Nawilżona cera muśnięta różem” to hasło które stało się inspiracją do stworzenia nowości makijażowych przez firmę Verona Products Professional. BB Cream INGRID HD Beauty Innovation nawilży i odżywi skórę ukrywając jednocześnie niedoskonałości i zaczerwienienia, a aksamitny róż do policzków Satin Touch INGRID HD Beauty Innovtion z drobinkami, delikatnie rozświetli cerę, nadając jej naturalny, zdrowy koloryt. Wypróbujcie!

 

 


SATIN TOUCH INGRID HD Beauty Innovation
Aksamitny róż do policzków Satin Touch INGRID HD Beauty Innovation z rozświetlającymi drobinkami doskonale podkreśla kości policzkowe i modeluje kontur twarzy. Kosmetyk delikatnie rozświetla cerę, nadaje jej naturalny, zdrowy koloryt. a zawarte w nim pigmenty współgrają ze światłem, dopasowując w ten sposób intensywność koloru. Unikalna formuła Soft Complex sprawia, że róż Satin Touch jest jedwabiście gładki i miękki.
Efekt: rozświetlona cera i naturalnie wyglądający makijaż.
Produkt dostępny w 3 odcieniach: 01, 02, 03.
Pojemność: 3,5 g
Cena: 7,20 zł

BB Cream INGRID HD Beauty Innovation
Wielofunkcyjny krem do twarzy nowej generacji nawilża, odżywia i niweluje oznaki zmęczenia. Lekka konsystencja kremu zapewnia idealne dopasowanie do skóry, a zawarte w kremie pigmenty wyrównują koloryt cery ukrywając niewielkie niedoskonałości i zaczerwienienia. Zawarty w kremie filtr UV chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Produkt można stosować jako samodzielny podkład.
Produkt dostępny w 3 odcieniach: 01, 02, 03.
Pojemność: 30 ml
Cena: 7,20 zł

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar