2013-09-12

Kolekcje ubrań

Rihanna spotyka się z fanami na Oxford Street

W nocy z 10 na 11 września na londyńskiej Oxford street zjawił się niespodziewany gość – we flagowym salonie River Island pojawiła się Rihanna, by wziąć udział w ekskluzywnej akcji zakupowej podczas premiery jesiennej odsłony swojej kolekcji dla marki. Podczas wydarzenia zaprezentowano najnowszą, trzecią linię Rihanna for River Island.

 

 


Podczas tej wyjątkowej nocy flagowy salon marki przy Oxford Street przeobraził się w „Club Riri” – elitarny klub, w którym Rihanna pojawiła się ubrana w projekty z najnowszej kolekcji. Podczas gdy tłumy fanów i fotografów z niecierpliwością oczekiwały na nią na zewnątrz hali, w środku sklepu piosenkarka pozowała do zdjęć z prezentującymi jej kolekcję modelkami i rozmawiała z podekscytowanymi zwycięzcami konkursu. Pięciu szczęśliwców miało niepowtarzalną okazję, by wystylizowała ich sama Rihanna – gwiazda wybrała dla każdego indywidualny zestaw z nowej kolekcji, w których fani mogli zaprezentować się w ciągu wieczoru.

Jedna z oszołomionych laureatek, Kadesha Springer z Londynu, powiedziała: „To było po prostu szalone doświadczenie, najlepsza noc w moim życiu! Rihanna zna się na rzeczy – wiedziała dokładnie, co robi. Kocham nową kolekcję a w szczególności ciuchy, które mam na sobie.”

Podczas eventu goście mogli przebywać ze swoją idolką, bawić się całą noc oraz jako pierwsi kupić ubrania z najnowszej kolekcji. Modelki były wystylizowane przez stylistę Rihanny - Judge Mel Ottenberga, oraz jej projektanta Adama Selmana, który pojawił się w Londynie zaraz po swoim debiucie podczas NYFW.

Rihanna powiedziała: “Ta kolekcja jest dla mnie naprawdę wyjątkowa. Myślę, że pozostawiono mi wiele wolności i mogłam wnieść do niej wiele od siebie. Świetnie się bawiłam przy projektowaniu linii na sezon wiosna/lato, a jesień… to był odjazd! Mieliśmy wspaniałą zabawę i stworzyliśmy rzeczy, których wcześniej nie mieliśmy okazji, właśnie dlatego jestem taka podekscytowana. To właśnie jest wyjątkowe w tej kolekcji – jest inna, jest świeża”.

Kolekcja składająca się z 80 elementów stawia na niepowtarzalny mix miejskiego, sportowego charakteru i wysublimowanego szyku. Duzy nacisk położono na styl glamour, z ukłonem w kierunku sportowej prostoty.

Jesienna kolekcja trafiła do sprzedaży 12 września – składają się na nią przede wszystkim sportowe propozycje, natomiast wchodząca w listopadzie zimowa linia obejmuje bardziej wytworne kreacje, w stylu Glamour. Obie części kolekcji będą dostępne w wybranych salonach River Island oraz online.

 
Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar