2013-09-10

Buty

Wyjątkowa kolaboracja

Jeremy Scott znany jest z niestandardowych i zaskakujących projektów modowych. Swoje najświeższe dokonania oparte na kolaboracji z marką adidas Originals oraz znanym raperem A$AP Rocky’m zaprezentuje podczas nowojorskiego Fashion Week.

 


 


Nowy sezon modowy to dla Jeremiego Scott’a kolejna, niepowtarzalna okazja do stworzenia limitowanej edycji obuwia inspirowanej dokonaniami swoich znanych na całym świecie przyjaciół. Tym razem do współpracy w ramach adidas Originals zaprosił znanego rapera A$AP Rocky’ego. Muzyk w styczniu tego roku wydał swój debiutancki krążek zatytułowany „Long.Live.A$AP”. Album zainspirował projektanta do nadania nowego look’u kultowemu już modelowi sneakerów, czyli JS FLAG Wings 2.0.

Słynący z mocnych barw projektant tym razem postawił na czerń. Pomysł na limitowaną edycję „skrzydlatych butów” Jeremy Scott zaczerpnął z czarno-białej grafiki widocznej na okładce płyty hip-hop’owca. Dzięki niej projektant stworzył monochromatyczną wizję amerykańskiej flagi: wyjątkowa kombinacja gwiazdek i pasków umieszczonych między innymi na czarnych skrzydłach. Wybór modelu obuwia nie jest oczywiście przypadkowy. A$AP Rocky już wcześniej występował w butach zaprojektowanych przez Jeremiego Scotta dla adidas Originals. Światowa premiera limitowanej edycji JS FLAG Wings 2.0 odbędzie się 11 września 2013 roku podczas nowojorskiego Fashion Week.
Pełna kolekcja adidas Originals by Jeremy Scott jest dostępna w sklepie internetowym adidas.

Produkty z kolekcji są również dostępne w sklepie WorldBox w CH Arkadia w Warszawie.

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar