2013-08-07

SPORT

Rower miejski dla kobiety

Sezon rowerowy w pełni. Jeśli jeszcze nie masz swojego jednośladu, czas to zmienić. Zwłaszcza, że rower przyda się nie tylko teraz, ale też jesienią.
 
 

 


Poruszanie się po mieście wcale nie musi odbywać się komunikacją miejską. Zdrowszą i przyjemniejszą alternatywą jest jazda rowerem. Szczególnie, jeśli mamy siedzący tryb pracy, to taka forma rucha jest jak najbardziej wskazana. Jaki rower wybrać, by wszelkie przejażdżki przebiegały bez problemu?
 
Rower miejski musi być przystosowany do warunków, a dokładnie podłoża, po którym będziemy się nim poruszać. W przestrzeni miejskiej nie jest ono zbyt urozmaicone, ale musimy pokonywać często trasy z kostką brukową i torowiska tramwajowe. Warto zatem zwrócić uwagę na to, by jednoślad miał przerzutki, dzięki którym ustawimy optymalny bieg.
 
Większość kobiet szybciej zwróci uwagę na stylistykę, niż parametry cechujące dany rower. I nie da się ukryć, że strona wizualna rowerów miejskich dla kobiet jest bardzo atrakcyjna. To stylowe jednoślady urzekające smukłością i stylistyką. W połączeniu z ciekawym koszykiem stanowią kuszącą całość. Każda z nas z pewnością znajdzie model, który stanie się jej ulubionym środkiem lokomocji i to nie tylko na rekreacyjne wyprawy, ale też do pracy lub na uczelnię. Mamy dla Was zestawienie 10 najpopularniejszych rowerów miejskich dla kobiet. Te modele cieszyły się największym zainteresowaniem użytkowniczek porównywarki cen Skąpiec.pl.
 
 
Najpopularniejsze rowery miejskie dla kobiet:
 


 

Komentarze (2)

Kamka (2013-08-12 14:43:00)
Odp
Rower fajna rzecz :) Dzięki niemu można się odchudzać, a przy okazji relaksować się. Myślę, że rower i foreverslim pomogą w skutecznym odchudzaniu ;)
misiax (2013-08-08 11:25:34)
Tak!
Rower to świetna alternatywa w takie upalne dni. Po co gnieść i lepić sie do innych w autobusie, skoro można pojechać rowerem? Z ciekawości przejrzałam kilka modeli, które zaprezentowaliście i mam już swojego faworyta ;). 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar