2008-01-24

PLOTKI

Przepiękna Demi znowu rozebrana

Wiele lat po tym jak pozowała nago dla magazynu Vanity Fair będąc w ciąży, aktorka Demi Moore nadal jest zadowolona ze swego ciała, i nie ma zamiaru tego ukrywać. 45 letnia Demi właśnie pozowała w skąpym, białym bikini dla magazynu mody.

Podczas, gdy inne kobiety rosną i starają się zaakceptować fakt, iż czasy bikini dawno już minęły i należą do przeszłości, Demi, która wydała na operacje chirurgiczne 200.000 funtów z roku na rok wygląda młodziej. Demi, której ciało jest pozbawione wszelkich zmarszczek, wygląda wprost olśniewająco, gdy pojawia się na trzech osobnych okładkach dla magazynu V pozując w białym bikini, w białym garniturze oraz białej sukience.

Mama trzech córek przyznaje, że to nie był jej pomysł, by pozować w bikini dla magazynu mody. Podobno została przekonana przez byłego fotografa księżny Diany - Mario Testino. Demi przyznaje, że była przeciwko pozowaniu w bikini, ale ten charyzmatyczny fotograf przekonywał i męczył ją tak długo, aż się zgodziła. Demi mówi: "Mario chciał, żebym pozowała tylko w kostiumach kąpielowych, ale ja przekonałam go, żeby to było tylko jedno bikini".

Demi wygląda olśniewająco, ale 4 lata temu wydała ogromną sumę na operacje chirurgiczne od stóp do głowy. Mimo swojego pięknego wyglądu, Demi skarży się jednak, że nie ma zbyt wielu ról i propozycji dla dojrzałych kobiet.
Komentarze (1)

niki (2008-01-24 11:29:23)
sztuczn
piękna ale i sztuczna, za duzo operacji plastycznych zrobiła, a czas niestety nie stoi w miejscu, nawet dla bogatej demi moore, rozsypie się jak jackson
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar