2013-07-30

Rozwiązania

Rozwiązanie Konkursu Lato zapachów z Pachnąca Szafa

Zobaczcie kto wygrał w konkursie.




Lista zwyciężczyń:


pati557

onlyme30

eleterka

frotka87

pupik



Serdecznie gratulujemy!!!

UWAGA:

Zwyciężczynie prosimy o przesłanie danych adresowych pocztą wewnętrzną na forum do Moderatorki Forum - NekropolisQueen. W tytule proszę podać tytuł konkursu - Konkurs Lato zapachów z Pachnąca Szafa.

 

Komentarze (12)

calibra (2013-08-01 22:18:10)
Do frotki87
Droga frotko87 - nikt się na Ciebie przecież nie uwziął i sama widzisz już na pewno, że regulamin złamałaś. Oczywiście, że łatwiej jest wykorzystywać raz napisany tekst w kilku konkursach (sama tak czasem robię). Ale akurat w TYM konkursie proszono o stworzenie wypowiedzi, której jeszcze na żadnym innym portalu nie zamieszczono. Każdy popełnia błędy. Warto czytać regulaminy. Pozdrawiam i powodzenia w kolejnych konkursach.
Ola (2013-07-31 14:48:15)
frotka87
 no widać czarno na białym złamanie regulaminu konkursu :( u pani frotki87, smutne, najważniejsze to by grać fair
marta (2013-07-31 11:14:44)
frotka87
a co rozumiesz przez słowa stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty i zdjęcia, które dostępne są już w internecie będą dyskwalifikowane? Przecież nikt Cię nie oskarża o to, że wykorzystałaś czyjś tekst, ale o to, że swój własny wykorzystałaś dwa razy w różnych konkursach, a to jest złamaniem regulaminu, więc po co się tak upierasz przy swoim zamiast przeprosić i poprostu na przyszłość tego nie robić.
frotka87 (2013-07-31 10:26:00)
Konkurs
 Wszystkie wypowiedzi w konkursach są tylko i wyłącznie mojego autorstwa. Każdy tekst staram się aby zawsze trochę różnił, więc nie widzę tu żadnego naruszenia regulaminu. No, ale komuś to nie pasuje to trudno. 
marta (2013-07-30 22:59:50)
a ja myślę Anna
że wiele osób biorących udział w konkursach nawet nie czyta regulaminów, a po coś one chyba są? skoro zapis wyraźnie mówi, że treść powinna być stworzona SPECJALNIE na dany konkurs i NIGDZIE INDZIEJ nie publikowana to chyba każdy, kto potrafi czytać ze zrozumieniem nie powinien mieć wątpliwości, że regulamin został złamany, czytałaś Anno regulamin? 
Anna (2013-07-30 21:46:05)
ja
Moim zdaniem zdyskwalifikowana osoba nie złamała regulaminu, ponieważ treść, którą zamieściła była jej własnym tekstem niezależnie od tego w jaki sposób go wykorzystała nie została ona nikomu "ukradziona". W jej odczuciu odpowiedź na konkurs wydawała się na tyle dobra, że postanowiła wykorzystać ja po raz drugi. Uważam, że ta osoba nie zrobiła niczego złego i zamieszczenie tej samej odp nie wynika z nieuczciwości, ale z przekonania o jej pozytwnej i unikalnej treści.
Redakcja (2013-07-30 20:03:22)
Do Czytelników
UWAGA!!! W związku ze zgłoszeniami złamania regulaminu § 5 „…Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty i zdjęcia, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach, będą dyskwalifikowane” przez laureatkę frotka87 informujemy, że zostaje zdyskwalifikowana za zamieszczenie tego samego tekstu w konkursie na innym portalu http://www.forum.polki.pl/showthread.php?p=985482 oraz u nas http://forum.udziewczyn.pl/yaf_postst1196p2_Konkurs-Lato-zapachow-z-Pachnaca-Szafa.aspx, a na Jej miejsce zostanie wyłoniona kolejna laureatka. Dziękujemy za zgłoszenia i apelujemy o uczciwość.  
calibra (2013-07-30 19:45:40)
:)
Gratki pupiku. A ja - cóż - reklamację piszę :) 
NekropolisQueen (2013-07-30 19:32:04)
do pupik
cały czas Cię lubimy! Gratuluję serdecznie!!!
pupik (2013-07-30 18:18:58)
:)
Uff, jednak mnie jeszcze lubicie Dzięki, bardzo się cieszę z wygranej! Ciekawi mnie zwłaszcza ten odświeżacz