2013-07-26

Usta

Różowe akcenty w makijażu

By przedłużyć okres wakacji i powitać jesień z uśmiechem na ustach, warto założyć różowe okulary i zastosować niezastąpione różowe akcenty w makijażu. Z najnowszej kolekcji kosmetyków Marionnaud Make Up polecamy delikatną różową pomadkę, która idealnie rozświetli  twarz i nawilży usta. Paznokcie malujemy nowym lakierem z linii Marionnaud Make up zaprojektowanym w stylowym designie przypominającym błyszczyk. Energetyczny różowy look z pewnością pozwoli nam poczuć się młodziej!
 


 


Lakiery Marionnaud

Elegancka kobieta nigdy nie zapomina o perfekcyjnym manicure, który od zawsze stanowi dopełnienie makijażu i codziennej stylizacji. Zgodnie z powyższą zasadą marka Marionnaud zaprojektowała  innowacyjne lakiery do paznokci designem przypominające błyszczyk. Podłużna, wysoka buteleczka, długi, gęsty pędzel i figlarne logo „M” na opakowaniu nadają produktowi miano oryginalnego gadżetu, który każda z nas chętnie znajdzie w swojej kosmetyczce. Dostępne w 32 kolorach.
 Frisson Red Lip Balm Pomadka
Jedwabista konsystencja niczym miękki ultra lekki balsam, otacza usta subtelnym kuszącym kolorem.. Zawiera masło mango, które nawilża i ujędrnia usta. Nadaje kolor i jednocześnie pielęgnuje skórę. Występuje w czterech odcieniach o niezrównanym blasku.
 

Komentarze (1)

kitka (2013-10-25 14:03:56)
bell
 Ta pomadka jest piękna, ale spodziewam się, że też bardzo droga... Bell ma nową pomadkę permanentną w identycznym kolorze, a cena jest raczej o wiele lepsza... może warto wypróbować? 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar