2013-07-23

Desery

Ba! Bakaliowe batony świetnie sprawdzą się jako przekąska!

Słodkości, które dostarczają pustych kalorii, możemy zastąpić równie smacznymi a do tego wartościowymi batonikami. Jakimi? Na przykład batonikami Ba! od Bakalland – wypełnionymi bakaliami - które dodają potrzebnej energii i smakują wakacyjnie.


 

 


Bakaliowe batony Ba! zostały skomponowane na bazie naturalnych składników i z myślą o różnych gustach smakowych. Bogate w cenne elementy odżywcze, zaspokoją głód i potrzebę sięgnięcia po „coś słodkiego”. Na plaży, w plecaku, w trakcie wakacyjnej wyprawy, ale także w biurze sprawdzą się szczególnie dwa smaki:

Ba! żurawina i pomarańcza to propozycja, która zaintryguje wielbicieli przekąsek. Ciekawe i rzadkie połączenie dla lubiących nowe smaki.

Ba! jabłko i rodzynki z  pewnością zachwyci amatorów tradycyjnych smaków, którzy latem  szukają zdrowej alternatywy dla tuczących przekąsek.

Sezon letni, co prawda kusi podjadaniem wakacyjnych przekąsek, o których trudno powiedzieć, że dobrze wpływają na nasze samopoczucie, ale mając przy sobie zdrową alternatywę warto dokonywać świadomych wyborów żywieniowych, również w czasie urlopu.
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar