2013-07-13

Kolekcje ubrań

Powrót kolekcji Rihanna for River Island - sezon AW13/14

River Island z przyjemnością ogłasza kontynuację współpracy z Rihanną – światowej sławy artystką, a jednocześnie prawdziwą ikoną stylu. Po marcowej i majowej edycji nadszedł czas na kolejną część projektu. Już we wrześniu, pierwsza odsłona wyjątkowej kolekcji na sezon jesień-zima 2013/2014.
 


 
Opierając się na sukcesie wiosenno-letniej kolekcji, linia na jesień i zimę jeszcze bardziej odzwierciedla unikalny i charakterystyczny styl Barbadoski. Nadchodząca kolekcja będzie składała się z 80 projektów, które łączą w sobie miejski, sportowy styl z wyrafinowanym szykiem.

Rihanna for River Island to niezwykłe zestawienie najróżniejszych faktur i wzorów – metaliczny połysk materiałów, kamuflażowe printy, kwiaty i paski. Znajdziemy w niej długie dżersejowe sukienki, skórzane topy, kurtki typu bomber, czapki beanie, krótkie bluzy oraz bieliznę w wyjątkowej palecie kolorów.

Limitowana część kolekcji będzie liczyła jedynie 100 sztuk wyjątkowych modeli. Tłoczone skórzane kurtki i spodnie, spódniczki z motywem skóry węża oraz wysokie buty z pewnością znajdą swoich wielbicieli.

Jesienna edycja projektów Rihanny trafi do wybranych salonów River Island oraz sklepu online już 12 września 2013 roku i będzie składała się z bardziej sportowych elementów. Zimowa część kolekcji ukaże się natomiast w listopadzie i będzie składała się z modeli uosabiających przede wszystkim szyk i glamour, odpowiedni na sylwestrowy i karnawałowy czas.

“Jesteśmy podekscytowani kontynuacją współpracy z Rihanną po sukcesie poprzedniej edycji. Rihanna for River Island AW13 pokazuje designerski talent artystki”
– mówi Ben Lewis, River Island Chief Executive.

“Wprost nie mogę się doczekać by dziennikarze fashion oraz moi fani zobaczyli najnowszą, przygotowaną przeze mnie kolekcję dla River Island. Sama chciałabym nosić wszystko to, co udało mi się zaprojektować – to takie wspaniałe uczucie!” komentuje Rihanna.

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar