2013-07-01

ROZRYWKA

2. sezon serialu Doktorzy od Grubasów tylko na CBS Reality!

Od 1 lipca w dni powszednie o godzinie 18.00 kanał CBS Reality emitować będzie kolejne odcinki serialu dokumentalnego „Doktorzy od grubasów”. Serial ten przedstawia prawdziwe problemy osób chorobliwie otyłych, którym dieta nie jest w stanie już pomóc. Ich ostatnią deską ratunku jest operacja.
 

 

Serial „Doktorzy od grubasów” to historia doktora Shaw Somersa, dla którego praca i pasja to jedno. Jego życiowym celem jest nie tylko odchudzanie, ale także nieustanna walka o zdrowie, a nawet życie osób, które dawno już straciły nadzieję na powrót do normalnego funkcjonowania.

Razem z zespołem doktora Somersa przeniesiemy się między innymi do domu Sashy, 32-letniej matki, której uzależnienie od jedzenia utrudnia wychowywanie 9-letniego syna. Sasha zmuszona jest poddać się operacji. Bez niej przeżyje maksymalnie 5 lat. Widzowie poznają także 31-letniego Daniela. Mężczyzna jest tak otyły, że pokonanie schodów w jego własnym domu zajmuje mu aż 20 minut! W tej serii ponadto: Craig, który mając gorszy dzień potrafi zjeść 25 paczek frytek i dwa bochenki chleba, Joy, która po śmierci ukochanego dziadka zaczęła nałogowo objadać się i obecnie waży 190 kilogramów, a także Guy, kierowca autobusu, który poprzez swoje nieprawidłowe nawyki żywieniowe nie tylko doprowadził się do chorobliwej otyłości, ale także spowodował wystąpienie bezdechu sennego.

Pacjenci doktora Somersa będą musieli zmierzyć się nie tylko ze wstydem, poczuciem niedopasowania i społecznego odrzucenia, ale także ze strachem przed operacją, która być może odmieni ich życie na lepsze

 
Od 1 lipca o godzinie 18.00 na CBS Reality kolejne odcinki serialu dokumentalnego „Doktorzy od grubasów”. 

Komentarze (1)

paulina2157 (2013-07-01 22:13:55)
...
 Nie oglądałam nigdy tego programu a historia  Sashy, 32-letniej matki,którą właśnie  przeczytałam bardzo mnie poruszyła bo osierocic dziecko powodu nadwagi to cos starsznego
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar