2013-06-18

CIEKAWOSTKI

Wieczór panieński - 5 najmodniejszych trendów

Tagi: imprezy
Zazwyczaj to o wieczorach kawalerskich krążą legendy. Jednak również kobiety coraz chętniej wyruszają na całonocny podbój miasta, zamiast obgryzać nerwowo paznokcie, podczas gdy przyszły pan młody w otoczeniu kolegów spija wódkę z ramienia atrakcyjnej brunetki. Okazuje się, że w pomysłach i szaleństwie panie potrafią być o wiele odważniejsze niż panowie.  Poniżej prezentujemy 5 najmodniejszych trendów, które pozwolą zorganizować wieczór panieński, który na długo pozostanie w pamięci.
1.    Jak najdalej stąd
Coraz częściej wieczory panieńskie organizowane są w innym mieście, aby uniknąć spotkania przyszłego męża, surowego szefa, czy też nielubianego sąsiada. Jednym słowem wszystkich, którzy nie powinni widzieć nas w stanie, do jakiego mamy zamiar się doprowadzić. W wersji luksusowej, można się nawet pokusić o wyjazd do innego kraju, aby mieć gwarancję, że nikt nie zrozumie wygłaszanych przez nas życiowych mądrości. Najpopularniejsze polskie miejsca to morze lub stolica. Z kolei zagraniczne wojaże najczęściej prowadzą do Włoch, Hiszpanii lub naszych czeskich sąsiadów.

2.    Spełnione marzenie
Wieczór panieński organizowany jest najczęściej przez najbliższą przyjaciółkę lub siostrę przyszłej panny młodej, która z pewnością zna jej marzenia. Nawet te najskrytsze. Jest więc idealną okazją, by spełnić chociaż jedno z nich. Dla przykładu – marzeniem przyszłej żony jest weekend w SPA? 5 najbliższych przyjaciółek, pakiet zabiegów pielęgnacyjnych i luksusowe otoczenie – idealny relaks przed zbliżającym się weselem.

3.    Pytanie czy wyzwanie?
Jedną z popularniejszych rozrywek w trakcie wieczoru panieńskiego są zadania sprawdzające wiedzę na temat wybranka. Ostatnio jednak coraz częściej można się spotkać z niestandardowymi wyzwaniami, jakie stawiane są przed panną młodą. Może to być pocałowanie wszystkich napotkanych mężczyzn z wąsami lub zdobycie numeru od wybranego przystojniaka. Jedynym ograniczeniem w przygotowywaniu zadań jest Wasza wyobraźnia. 

4.    Przez żołądek do... dalszej imprezy
Dobre fundamenty to podstawa. W tym wypadku liczy się odpowiednia podbudówka pod wieczór. Kanapki i chipsy nie zdadzą egzaminu, potrzebny jest konkret. Z pomocą przychodzą tu portale do zamawiania jedzenia (np. Foodpanda.pl), gdzie oprócz oklepanej pizzy można znaleźć wiele innych dań, co dodatkowo urozmaici wieczór i sprawi, że każda znajdzie coś dla siebie. Oszczędność czasu i zamawianie jedzenia bezpośrednio do miejsca, w którym obecnie znajduje się panna młoda są dodatkowymi plusami.

5.    Przebieranie w motywach

Wieczór panieński nie może się obyć bez motywu przewodniego i odpowiedniego przebrania. Obecnie jednak odchodzi się od diabelskich rogów i kabaretek na rzecz bardziej wyszukanych pomysłów – wieczoru w stylu lat 20tych, nocy żywych trupów lub przebrania za policjantki, kowbojki lub zakonnice. Ma być odważnie i rzucać się w oczy. Nic tak nie cieszy, jak wspólne przygotowania do wyjścia i mini-metamorfozy na jedną noc. W końcu każda mała dziewczynka lubi się przebierać i ta przyjemność nie mija z wiekiem.

Dobre jedzenie, przednia zabawa i grono sprawdzonych znajomych to proste i sprawdzone sposoby na spędzenie niezapomnianego wieczoru panieńskiego, który z założenia obchodzi się raz w życiu. Jednak jedna zasada bez względu na trendy nigdy nie ulegnie zmianie: „Cokolwiek zdarzyło się na wieczorze panieńskim, pozostaje słodką tajemnicą jego uczestniczek”.


 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar