2013-06-11

Diety

Jak gwiazdy dbają o linię

Znane gwiazdy i modelki zawsze zachwycają nas swym wyglądem. Idealna figura to ich zawodowe być albo nie być, dlatego też doskonale wiedzą jak ją uzyskać i zachować. Szczupła sylwetka jest wynikiem odchudzania, intensywnych treningów i rozmaitych diet. Sekretem gwiazd często są również suplementy diety. CIDREX Plus z linii Vitana to naturalny środek odchudzający, którego główne składniki: ocet jabłkowy i zielona herbata są od dawna znane ze swych cudownych właściwości.


Ocet jabłkowy w naturalny sposób tłumi apetyt, pobudza procesy trawienne i co bardzo ważne, oczyszcza organizm z nagromadzonych w nim toksyn. Doskonale wie o tym piosenkarka Stacy Ann Ferguson znana pod pseudonimem artystycznym Fergie. Tajemnicą jej zgrabnej sylwetki jest właśnie ocet jabłkowy. Jak twierdzi artystka, by wyglądać zjawiskowo, wystarczą jedynie dwie duże łyżki dziennie.

Wyjątkowe właściwości, jakie skrywa w sobie zielona herbata odkryła natomiast duńska modelka Helen Christensen. Mimo swoich 45 lat, gwiazda cały czas zachwyca urodą i idealną figurą. Sekretem jej zniewalającego wyglądu jest przyjmowanie wyciągu z zielonej herbaty w formie suplementu. Zielona herbata pobudza przemianę materii i spalanie tkanki tłuszczowej oraz hamuje aktywność enzymów odpowiedzialnych za trawienie tłuszczów zawartych w pożywieniu. Najlepszym tego dowodem jest Helen Christensen, która po rocznej kuracji czuje się świetnie i wygląda zjawiskowo.

CIDREX Plus jest, więc doskonałym suplementem diety. Dzięki innowacyjnemu połączeniu znanych i sprawdzonych w dietetyce składników naturalnie ułatwia bezpieczne odchudzanie. Na jego skuteczność wpływa nie tylko wspomniany już wcześniej ocet jabłkowy czy zielona herbata, ale również cały szereg innych składników. Wyciąg z morszczynu pęcherzykowatego jest źródłem organicznych związków jodu, które bezpośrednio wpływają na przemianę materii. Olej z kiełków pszenicy zawiera konieczne do prawidłowej przemiany materii, nienasycone kwasy tłuszczowe, magnez, tiaminę i cynk, a witamina B6 odpowiada za prawidłowy metabolizm białek w organizmie i bierze udział w przemianie aminokwasów.

 

Komentarze (4)

celisia (2013-07-24 09:00:34)
zakup
zamówiłam z koleżanką na allegro,  są tam fajne promocyjne zestawy
ciremka (2013-07-23 11:46:23)
Cidrex Plus
kupiłam wczoraj i  chyba działa bo nie myślę o jedzeniu 
ciremka (2013-07-23 11:46:06)
Cidrex Plus
kupiłam wczoraj i  chyba działa bo nie myślę o jedzeniu 
elaaaawa (2013-07-15 13:10:24)
swietny
 mój  preparat nr 1 - zmiejsza apetyt i pomaga zrzucic kilogramy, oczywiscie z madra dieta i odrobina ruchu min. 3 razy w tygodniu 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar