2013-06-07

Nowinki

IX edycja Warsaw Fashion Street

Warsaw Fashion Street to święto mody, kultury, sztuki i muzyki, które od lat cieszy się wielkim zainteresowaniem mediów i publiczności. Ta największa kulturalno-modowa impreza w Polsce odbywająca się na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie co roku gromadzi blisko 150 000 widzów. Sukces i powodzenie projektu są wynikiem udanej współpracy z naszymi Partnerami, których aktywności w postaci otwartych prezentacji i bezpośredniego kontaktu z publicznością czynią to wydarzenie wyjątkowym. Z wielką przyjemnością chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w IX edycji Warsaw Fashion Street, która odbędzie się 23 czerwca 2013 roku.


Tradycją Warsaw Fashion Street są pokazy kolekcji projektantów starannie wybrane przez Dorotę Wróblewską. Podobnie jak w latach ubiegłych, zgromadzona na Krakowskim Przedmieściu publiczność będzie mieć wyjątkową okazję obejrzenia z bliska kolekcji z Polski i zagranicy. Tematem Warsaw Fashion Street 2013 jest natura i ekologia. Ta edycja ma pokazać jak ważna jest świadomość ochrony środowiska i jak modnie żyć ekologicznie. Ekologiczny tryb życia jest bowiem najbardziej modnym „trendem" w ostatnich latach. Z związku z tematem będą organizowane specjalne pokazy, prezentacje i konkursy a także powstaną ekspozycje sprzedażowe firm, które zawierają naturalne, ekologiczne i organiczne składniki.

Natura i ekologia stały się też inspiracją dla młodych projektantów przy tworzeniu kolekcji. Swoje projekty zaprezentują laureaci konkursów Talent Warsaw Fashion Street 2013, Off Fashion Kielce 2013, Cracow Fashion Awards 2013 i New Look Design 2013, których finały odbędą się 23 czerwca.

Nie zabraknie atrakcji dla fanów motoryzacji, którzy będą mieli okazję podziwiać najnowsze modele samochodów marki Lancia wyeksponowane wzdłuż Krakowskiego Przedmieścia.

Dla miłośników nowoczesnych technologii marki ASUS i Intel przygotowują ciekawe aktywności w swoim studiu zlokalizowanym na Trakcie Królewskim. Natomiast panie spragnione urodowych porad, będą miały okazję zaczerpnąć ich w stylowym GARNIER OIL TRACK.

Warsaw Fashion Street to także znane i lubiane gwiazdy, które wcielają się w rolę modelek. Tym razem uświetnią swoją obecnością pokazy charytatywne oraz pokaz kolekcji Natalii Jaroszewskiej pod patronatem Show.

Wydarzenie zakończy Gala Wieczoru podczas której prezentowane są kolekcje polskich i zagranicznych projektantów. W tym roku będą to Łukasz Jemioł, Agata Koschmieder, Natasha Pavluchenko, Monika Ptaszek, Natalia Jaroszewska oraz pokaz kolekcji marki APART. Niespodzianką wieczoru będzie pokaz wybitnego włoskiego projektanta ROSSORAME rekomendowanego przez duet Dolce & Gabbana, pod patronatem magazynu GRAZIA.

Stałą atrakcją Warsaw Fashion Street są dodatkowe wydarzenia, które odbywają się w trakcie trwania imprezy. W tym roku będzie to Parada Stylowi Rowerzyści (sobota, godz. 16.00 na Skwerze Hoovera). Tam fani dwóch kółek zamanifestują modę na aktywne spędzanie czasu. Podczas trwania Warsaw Fashion Street miłośnicy polskiej mody i designu będą mogli zrobić zakupy w showroomach - Aleja Projektantów.
 
 

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar