2013-06-06

Oczy

Spojrzenie w stylu gwiazdy z tuszem do kresek Studio Artist

Piękne, wyraziste i pełne seksapilu spojrzenie to podstawa doskonałego makijażu gwiazd oraz marzenie każdej kobiety. Właśnie dlatego nowa ambasadorka marki Oriflame – Anna Mucha wybrała tusz do kresek z serii Studio Artist. Ty też możesz poczuć się jak gwiazda i tak jak Ania, podkreślić swoje piękne oczy w wyjątkowym stylu.
 

 


Anna Mucha doskonale wie, że bycie Gwiazdą to życie w ciągłym biegu – liczne podróże, godziny spędzone na planie oraz wieczorne spotkania i bankiety. Przez cały ten czas niezbędny jest doskonały wygląd, czego podstawą jest perfekcyjny makijaż. Pod czujnym okiem kamer oraz w blasku fleszy paparazzi, nie ma miejsca na wpadkę. Nowy produkt marki Oriflame, to idealne rozwiązanie, które skutecznie podkreśli piękno i głębię Twoich oczu, a zarazem dzięki wyjątkowej konsystencji zagwarantuje świeże i nieskazitelne spojrzenie przez długie godziny.
 
Zamknięty w słoiczku, żelowy tusz do kresek z serii Studio Artist, stworzony przez głównego makijażystę marki - Jonasa Wramella, w precyzyjny sposób pozwala na uzyskanie idealnej kreski, która utrzyma się na powiece przez wiele godzin. Eyeliner w formie żelowego tuszu jest ulubionym produktem profesjonalnych makijażystów, a jego konsystencja i wygodny aplikator sprawiają, że stanie się także Twoim ulubieńcem. Gładka konsystencja zapewnia niezwykłą trwałość makijażu, który nie będzie wymagać poprawek. Skośny pędzelek pozwoli Ci na uzyskanie spektakularnego efektu, dokładnie takiego jakiego oczekujesz, zarówno na co dzień, jak i na wielkie wyjścia.

Tusz dostępny jest w czarnym odcieniu. W komplecie wraz z pędzelkiem.

Wskazówka Gwiazdy: Zanim zaczniesz aplikację tuszu, upewnij się, że Twoja ręka ma stabilne podparcie. Dzięki temu linia kreski będzie równa, a Ty unikniesz niepotrzebnych poprawek.

Cena promocyjna: 19,90 zł (w okresie 10.06-21.07),
cena standardowa: 30,00 zł.

Uwaga! Produkt dostępny w sprzedaży od 10 czerwca.
 


Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar