2013-06-05

Perfumy

Power Woman – zapach dla kobiety sukcesu

Dynamiczna, pewna siebie, charyzmatyczna, elegancka - taka jest właśnie Power Woman! To kobieta z pasją, która gra by wygrywać. Specjalnie dla kobiet, które nie boją się marzyć o sukcesie marka Oriflame stworzyła nowy zapach Power Woman. Kobietą - ucieleśnieniem piękna, odwagi, sukcesu i naturalności - która w pełni zasługuje na miano Power Woman jest z pewnością Anna Mucha - nowa polska ambasadorka marki Oriflame.
 

 


Power Woman to zapach, który powstał dla kobiet, które odważnie dążą do celu, nie boją się nowych wyzwań i potrafią wykorzystać wszystkie atuty współczesnej kobiecości. Kluczem do ich sukcesu jest unikalne połączenie umiejętności, inteligencji, charyzmy oraz naturalnego piękna. Doskonale wie o tym Anna Mucha - jedna z najbardziej wyrazistych osobowości polskiego show-biznesu, ikona mody i stylu.

- Kto inny, jeśli nie ja, miałby przedstawiać Wam nowy zapach od Oriflame Power Woman. Jest to zapach dla każdej kobiety, która chciałaby mieć energię, siłę, witalność, która chciałaby w ten sposób zaczynać dzień. Oczywiście wiem o tym, że zdarzają się różne chwile, dlatego tym bardziej 'power' w postaci chociażby flakonika tych perfum z pewnością przyda się w codziennym życiu - mówi Anna Mucha, polska ambasadorka marki Oriflame.

Projektanci zapachu - Evelyne Boulanger i Maurice Roucel, by przedstawić współczesną Power Woman, wybrali najbardziej promienne kwiaty -  niezwykle cenny jaśmin sambac, magnetyczną różę i kwiat pomarańczy. Nuta serca została uzupełniona przez olśniewającą frezję, imbir oraz liście rosyjskiej herbaty, które dodają zapachowi śmiałej nowoczesności. Tło zapachu zostało natomiast zbudowane w oparciu o rafinowane drewno i słoneczny bursztyn. Odrobina paczuli dodaje kompozycji seksapilu.

Ten wyjątkowy zapach zamknięty został w unikalnym kryształowym flakonie, który w swoim kształcie nawiązuje do pionka szachowego. Reprezentuje kobietę, która wie jak wygrywać.

Power Woman to perfumy idealne podkreślające pasję i przedsiębiorczość  kobiet. To  zapach dla kobiety, która dokładnie wie, czego chce.

Power Woman... to sekret sukcesu!

Nuty zapachowe:

Nuta głowy: imbir, frezja, rosyjska herbata
Nuta serca: róża, jaśmin, kwiat pomarańczy
Baza: paczula, rafinowane drewno, słoneczny bursztyn

Woda toaletowa Power Woman, poj. 50 ml, cena promocyjna: 69,90 zł
(w okresie 10.06-21.07), cena standardowa: 99,00 zł.


Uwaga! Produkt dostępny w sprzedaży od 10 czerwca.
 

Komentarze (2)

marttoolla (2013-06-06 10:07:52)
:)
Jest mega! Bąłam sie ze bedzie strasznie ciężka-ale jest super
sylvana (2013-06-06 07:42:15)
Zniewalająca Ambasadorka...
więc z zapachem pewnie podobnie-sprawdzę na pewno ;))) 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar