2013-05-31

Kolekcje ubrań

Pokaz Roberta Kupisza na sportowo z Cisowianką Perlage

27 maja w Hali Sportowej na warszawskiej Woli odbył się pokaz najnowszej kolekcji Roberta Kupisza na Lato 2014 zatytułowanej „Fair Play”. Jej motywem przewodnim był sport, więc wśród prezentowanych kreacji przeważały rzeczy wygodne i do noszenia na co dzień. Taki jest zresztą styl projektanta, dlatego  Robert Kupisz potwierdził oczekiwania swoich licznych fanów, dla których jego pokazy to nie tylko moda, ale także pięknie skomponowane widowiska. W takim wydarzeniu nie mogło zabraknąć Cisowianki Pelage, która od dawna kibicuje dokonaniom projektanta. "Mój pokaz będzie zdecydowanie bardziej casualowy niż klasyczny i sztywny. Nie interesuje mnie czerwony dywan, dlatego projektuję wygodne ubrania do codziennego użytku. Moim klientem jest osoba, która przechadza się Marszałkowską w ciągu dnia"
- powiedział przed pokazem Robert Kupisz. Rzeczywiście, pełen luz był wyczuwalny w kolekcji. Projektant przygotował spektakularne show, modele biegali, skakali na trampolinach, grali w piłkęi przechadzali się p sportowej hali ze złotymi pucharami przy dźwiękach m.in. kultowego "We are the champions". W scenariusz pokazu wplecione były sportowe konkurencje, które wyglądały bardzo autentycznie. Modele i modelki sportowcy byli nawet wyposażeni w butelki wody mineralnej Cisowianki, którą  gasili pragnienie jak prawdziwi zawodnicy.

A poza tym oczywiście bohaterami show były miękkie materiały, luźne fasony, ponadczasowy dżins, nie brakowało też połysku w postaci złota, srebra czy cekinów zgrabnie wkomponowanych w sportowe kreacje. Projektant na chwilę przeniósł widzów pokazu na modową olimpiadę, gdzie wysportowane sylwetki modeli, dumnie prężą się w gustownych, acz wygodnych strojach. Finał pokazu był również zaskakujący i wzbudził wielkie poruszenie publiczności - Kupisz wjechał na salę na rolkach, machając do wszystkich zgromadzonych. Wśród fanów projektanta jest bardzo wiele gwiazd, które nie omieszkały wpaść na pokaz. Pojawili się m.in: Ola Kwaśniewska, Maja Sablewska z Wojtkiem Mazolewskim, Joanna Przetakiewicz, Joanna Horodyńska, Patrycja Markowska, Olga Frycz z Jackiem Borcuchem, Katarzyna Kolenda-Zaleska, Szymon Majewski z małżonką, Aneta Kręglicka, Michał Lesień, Tomasz Ciachorowski.
 

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar