2013-05-29

DZIECIAK

Dziecięcy weekend w Galerii Mokotów

W nadchodzący weekend, 31 maja - 2 czerwca, Galeria Mokotów będzie świętować Międzynarodowy Dzień Dziecka. Już od piątku w sercu Galerii Mokotów – w miejscu fontanny – powstanie królestwo PlayStation, gdzie zarówno małe, jak i te większe dzieci będą miały możliwość sprawdzić się w wielu konkurencjach sportowych dostępnych w Sports Champions.
 

 


To także doskonała okazja aby obejrzeć i pobawić się Wonderbook – interaktywną książką, która wykorzystuje rzeczywistość rozszerzoną. Z myślą o najmłodszych milusińskich na poziomie pierwszym powstanie specjalna zabawowa strefa, której organizatorem jest marka Mothercare.

W sobotę, 1 czerwca, w godzinach 11:00 – 19:00, na wszystkich chętnych do świętowania będą oczekiwać klauni z pełnym programem animacyjnym.

W specjalnie zaaranżowanej dziecięcej strefie zostaną przygotowane kąciki dla dzieci, gdzie będą odbywać się konkursy z nagrodami. Nie zabraknie także basenu z piłeczkami, malowania twarzy, a wspólną zabawę prowadzić będą klauni.

Termin: 1 czerwiec 2013 r. w godzinach 11.00-19.00

Miejsce: 1 poziom, w okolicy salonu Mothercare

Wszystkich miłośników PlayStation Galeria Mokotów zaprasza także do uczestnictwa w Sports Champions. To gra w której musimy wykazać się sporą zręcznością i umiejętnościami manualnymi. Z racji na swój charakter i element współzawodnictwa, szczególnie dobrze sprawdza się w większym gronie osób. Wielbicielom bajek i magicznych historii z całą pewnością przypadnie do gustu Wonderbook. To połączenie książki i gry video jest doskonałą propozycją dla graczy familijnych i zwolennikom technologicznych innowacji.


Termin: 31 maj – 2 czerwiec 2013 r. w godzinach funkcjonowania Galerii Mokotów
Miejsce: parter, w miejscu fontanny
 

Komentarze (1)

paulina2157 (2013-05-30 21:47:30)
...
 fajna impreza choć za daleko a chętnie bym się ze swoją córeczką wybrała, zapowiada sie wiele atrakcji. My sobie jakoś musimy czas zorganizować na miejscu choć na pewno bedzie to wesoły i pęłen zabawy dzień. 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar