2013-05-22

WARTO WIEDZIEĆ

AKTYWNA MAMA

Magazyn Imperium Kobiet nie próżnuje. Idąc za ciosem organizuje kolejną imprezę dla swoich Czytelniczek, tym razem noszącą tytuł AKTYWNA MAMA.

 

 Plenerowy event odbędzie się 11 czerwca w jednej z warszawskich restauracji . Redakcja zapewnia doskonałą zabawę nie tylko dla mam, ale także dla ich pociech, wyśmienite jedzenie, super niespodzianki dla najmłodszych, konkursy z nagrodami, wykłady ze specjalistami z dziedziny fitness i zdrowego odżywiania, porady stylistów i wizażystów.

Każda impreza Imperium kobiet to tłumy gwiazd i fotoreporterów. Podobnie będzie i tym razem. Swój udział w evencie potwierdziło wiele znanych mam - aktorek i piosenkarek m.in. Maja Hirsh, Paulina Holtz, Laura Łącz, Jolanta Fajkowska, Aldona Orman.

- Imprezę poprowadzi prezenterka Polscat CAFE - Magdalena Modra. W trakcie wieczoru wystąpi Mateusz Mijal - wokalista znany m.in. Z piosenki “Winny”, którą nagrał wspólnie z Liberem. Wspierać nas będzie Radio Kolor, Polsat CAFE oraz ponad 20 portali kobiecych współpracujących na co dzień z naszym magazynem - mówi Ilona Adamska, redaktor naczelna IK.

Każda kobieta potrzebuje czasu tylko dla siebie. Obojętnie czy przeznaczy go na zakupy, na kosmetyczkę, czy na słodkie lenistwo.

Pozostając w ciągłym biegu między domem i pracą, często zapominamy o swoich potrzebach i nawet drobne przyjemności odstawiamy na dalszy plan, w trosce o jak najefektywniejsze wykorzystanie czasu. Bycie perfekcjonistką bywa jednak bardzo męczące i nawet te najambitniejsze z nas, potrzebują czasami chwili relaksu. Jeśli nie ma jej w naszym grafiku, należy to zmienić. Nawet jedna godzina w tygodniu, przeznaczona na przyjemności i odpoczynek może sprawić, że będziemy czuły się szczęśliwsze. A szczęśliwa mama, to lepsza mama!

Gala AKTYWNA MAMA ma na celu promowanie zdrowego trybu życia, zdrowego odżywiania, dbania o siebie, promowanie ruchu i wszelkiej aktywności sportowej. Chcemy pokazać, że każda kobiet bez względu na wiek może być piękna, zadbana, spełniona. Że kobiety matki to nie tylko tzw. gospodynie domowe, ale także prężnie działające bizneswomen, kobiety, które śledzą najnowsze trendy w modzie, nowinki kosmetyczne, kulturalne. Kobiety, które znajdują czas dla siebie, na realizowanie swoich pasji, spełnianie marzeń.


Sponsorem głównym gali jest firma TEEKANNE.

Nasz portal objął patronat medialny nad wydarzeniem.

Więcej informacji na www.ikmag.pl

  

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar