2013-05-16

Gry

Symulator Kopalni Odkrywkowej nowością w serii niesamowite maszyny

Tagi: gry
„Niesamowite Maszyny” witają w swoim gronie najnowszą produkcję – Symulator Kopalni Odkrywkowej. Produkt od dziś dostępny jest na półkach sklepowych w polskiej wersji językowej w cenie 49,90 zł na platformę PC.

 


Już dziś fanów „Niesamowitych Maszyn” czeka miła niespodzianka. Dzięki staraniom Wydawnictwa Techland na rynek trafia Symulator Kopalni Odkrywkowej, gdzie gracz ma okazję przejąć kontrolę nad potężnymi, kilkudziesięciotonowymi ciężarówkami i  specjalistycznymi maszynami, takimi jak np. buldożery czy dźwigi. Gra w realistyczny sposób pozwala zagłębić się w codzienność pracownika współczesnej kopalni. Jest to świetna okazja, aby własnoręcznie kruszyć i miażdżyć skały, które staną na drodze do pozyskania drogocennych metali szlachetnych.

Rozgrywkę uatrakcyjniają różne ustawienia kamer, w tym widok z kokpitu. Nie bez znaczenia pozostają też zmieniające się warunki pogodowe, które w kopalni odkrywkowej wpływają na wszelkie działania załogi.


Seria wydawnicza „Niesamowite Maszyny” jest dostępna na rynku w cenach już od 39,90 zł za klasyczne symulatory, po 69,90 zł za symulatory z serii Premium. Gry przeznaczone są na platformę PC.

Komentarze (2)

Marta (2013-05-17 11:45:46)
mąż uwielbia te symulatory
 
sylvana (2013-05-17 10:42:18)
Męska część mojej rodzinki...
z pewnością będzie oczarowana...sprawdzę podczas weekendu :) 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar