2013-05-15

Kolekcje ubrań

Cisowianka Perlage i Rentgen Macieja Zienia

Pokazy Macieja Zienia to zawsze wielkie wydarzenie w świecie mody. I tym razem projektant nie zawiódł oczekiwań swoich wielbicieli. Pokaz jego najnowszej kolekcji na jesień i zimę 2013, który odbył się w Soho Factory, był wspaniałym widowiskiem. Kolekcja o tajemniczym tytule ”Rentgen” zgromadziła najgorętsze nazwiska show-biznesu.Najnowszą kolekcję Macieja Zienia podziwiali m.in.: Joanna Horodyńska, Łukasz Jemioł, Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski, Aneta Kręglicka, Mariusz Czerkawski, Tomasz Jacyków.

"Kolekcja nosi nazwę "Rentgen", ponieważ postanowiłem prześwietlić swoją modę, to, co do tej pory zrobiłem. Dlatego też pojawił się skarabeusz, mój znak rozpoznawczy, oraz nawiązania do mody, którą tworzę od wielu lat. Stąd różnorodność tkanin i przypominająca rentgen koronka pokryta lateksem"
- scharakteryzował swoją kolekcję Maciej Zień. Na wybiegu zaroiło się od przepięknych kreacji, a dominowały wśród nich kolory - czarny, białyi czerwony. Wiele gwiazd obecnych na pokazie zachwyciło się jego urodą, a niektóre z nich - miały już na sobie sukienki z najnowszej kolekcji Zienia. Projektant, nawiązał do swoich poprzednich kreacji, jednak aktualna kolekcja jest dojrzalsza i przemyślana. Wszystkie suknie z „Rentgena” to kwintesencja kobiecości, która świetnie czuje się na czerwonym dywanie. Dzięki udanemu połączeniu perfekcjonizmu z kreatywnością, oraz krawiectwu najwyższej jakości, Maciej Zień stworzył luksusowy komfort ubioru bardzo doceniany przez współczesne kobiety.

Partnerem pokazu była Cisowianka Perlage.

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar