2013-05-15

Kolekcje ubrań

Miętowy zawrót głowy w letniej kolekcji MOODO

Pełna świeżości  i lekkości letnia kolekcja MOODO to prawdziwy pastelowy mix. Zauważalna nuta mięty odgrywa w nim bezsprzecznie  pierwszoplanową rolę. Seledynowy trend to prawdziwy „must have” nadchodzącego lata.
 


 


Obecnie panująca wiosna uwodzi czarem zapachów i kolorów. Niepowtarzalność, ulotność i świeżość przywodzą już na myśl letnią beztroskę. Dominacja zieleni w odmianach soczystego neonu po subtelność i romantyzm seledynu wydaje się być zrozumiała. MOODO również ,,poczuło letnią miętę”, w  swoich propozycjach kusi bowiem pastelami w odcieniach pudrowego różu, zgaszonego pomarańczu czy lekko chłodzącego błękitu, główną rolę jednak oddając seledynowi.

Niepozbawione zwiewności spódnice w tym sezonie w obowiązkowej odmianie maxi, ponadczasowe rurki czy dziewczęce t-shirty to tylko niektóre z miętowych propozycji MOODO na nadchodzące lato. Nie zabraknie również pasteli w postaci seledynowych katanek czy koszul, które doskonale uzupełnią wieczorne stylizacje.

Plażowe seledyny ubrane w kwiatowe motywy to również kostiumy kąpielowe czy torby plażowe, które wprawią w romantycznie letni nastrój każdą  plażowiczkę. Doskonale komponują się one z bielą, czernią i pastelami oraz zestawiają z kwiatowymi deseniami.

Poczuj więc miętę w salonach MOODO i zobacz prawdziwie miętowy ,,must have” nadchodzącego lata.
 

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar