2013-05-15

KSIĄŻKA

Wirtualna strefa eCzytelnika

15 maja 2013 roku rusza Ebook Fun Zone, realizowana po raz pierwszy w wirtualnej przestrzeni pod adresem: https://www.facebook.com/Virtualo/app_525756930784323, strefa zabawy dla wszystkich pasjonatów e-bookow i audiobooków.


 


 

Event został przygotowany jako impreza towarzysząca Warszawskim Targom Książki, które odbędą  się w tym roku na Stadionie Narodowym w dniach 16-19 maja. Wirtualną strefę dobrej zabawy, dedykowaną wszystkim eCzytelnikom przygotowała firma Virtualo wraz z wydawnictwami WAB i Biblioteką Akustyczną z Grupy Wydawniczej Foksal  oraz wydawnictwami Czarne, Wielka Litera, Amber i Zielona Sowa, a także z firmą Pocketbook.

Po dużym zainteresowaniu strefą eCzytelnika, która zorganizowaliśmy z naszymi partnerami na zeszłorocznych Targach Książki w Krakowie, zdecydowaliśmy się na przeniesienie imprezy do sieci, w której na co dzień nasi Klienci kupują i użytkują książki elektroniczne - mówi Małgorzata Błaszczyk, Marketing Manager Virtualo. Jest to kontynuacja eventu - Ebook Fun Zone, który miał swoją premierę na jesiennych Targach Książki, gdzie ebookową, stacjonarną strefę odwiedziły tysiące osób chcących wziąć udział w zabawach i dowiedzieć się więcej o książkach elektronicznych i czytnikach – dodaje Małgorzata Błaszczyk.

Targi Książki to święto wszystkich czytelników i okazja, aby zapoznać się z nowościami wydawniczymi, spotkać się z ulubionymi autorami oraz podyskutować o nowych trendach i wydarzeniach w branży. W dniach 15-22.05.2013 szczególnie zapraszamy do wirtualnej przestrzeni czyli Ebook Fun Zone. Eczytelnicy będą mogli uczestniczyć w specjalnie przygotowanej na tę okazję aplikacji quizowej, w której pojawią się pytania dotyczące literatury, rynku e-książek i szeroko pojętej kultury. W pierwszym etapie quizu do wygrania będzie 150 e-booków wydawnictw realizujących projekt wraz z Virtualo, drugi etap czyli wielki finał to możliwość wygrania czytników Pocketbook Touch z ekranem eInk. Dodatkowo na uczestników zabaw czekają vouchery do księgarni Virtualo.pl oraz atrakcyjne kody rabatowe. W czasie Targów Książki również przedstawiciele firm sprzedających e-booki, między innymi spółki Virtualo z Grupy Empik, będą odpowiadać na wszystkie pytanie dotyczące e-czytników, książek elektronicznych oraz rynku.

Wiemy, że nasi Klienci to oczytane i inteligentne osoby, które z pewnością znajdą wiele przyjemności w wirtualnej zabawie, dzięki której będą mogły wygrać atrakcyjne nagrody. Do gry będziemy zapraszać również osoby, które do tej pory nie miały okazji zetknąć się z książkami elektronicznymi. Książki nie gryzą - zwłaszcza te wirtualne - czytajmy jak najwięcej i dyskutujmy o czytaniu, a przede wszystkim bardzo dobrze się przy tym bawmy, bo czytanie to sama przyjemność - mówi Małgorzata Błaszczyk, Marketing Manager z Virtualo.

Pasjonaci książek, którzy znajdą czas, aby odwiedzić Warszawskie Targi Książki będą mieli również okazję zajrzeć do Salonu Nowych Mediów, gdzie znajdować się będzie stoisko Grupy Empik, do której należy Virtualo i zapoznać się z ofertą czytników, a także wziąć udział w zabawach edukacyjnych. Święto książki będzie można w tym roku po raz pierwszy obchodzić, odwiedzając Stadion Narodowy w dniach 16-19 maja podczas stacjonarnych Targów Książki oraz biorąc aktywny udział w wirtualnej strefie eCzytelnika w dniach 15- 22 maja.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar