2013-05-13

Dodatki

Gwiazdy na otwarciu jubilera i optyka

Te okulary noszą m.in. Ryan Gosling, Angelina Jolie, Katy Perry i Justin Timberlake, z kolei zegarki marek Ulysse Nardin czy Longines znajdują się w kolekcjach biżuterii Billa Clintona, Jaya Leno i Kate Winslet. Jedne z najbardziej ekskluzywnych dodatków zaprezentowano w sobotę w Katowicach podczas otwarcia salonów Jubitom i Pracownia Dobrego Wzroku BRYLOOWNIA. Gośćmi otwarcia i specjalnego pokazu mody byli Mariusz Czerkawski, Marcelina Zawadzka, Karolina Malinowska, Filip Mettler i top blogerka Jestem Kasia.


Zegarki warte tyle, co samochód i okulary ulubionych marek największych gwiazd pojawiły się na wybiegu podczas pokazu dodatków w salonach Jubitom i BRYLOOWNIA w Silesia City Center. Modelki miały na sobie okulary takich marek jak Tom Ford, Gucci, Persol, Fendi, Prada, Ray Ban, Alexander McQueen, Dolce&Gabbana, Versace, i Mykita, z kolei wśród biżuterii królowały zegarki szwajcarskich marek m.in. Ulysse Nardin, Longines, RADO oraz Tag Heuer. Te ostatnie na co dzień noszą m.in. Barack Obama, Brad Pitt, Clint Eastwood i Leonardo DiCaprio. Łączna wartość zaprezentowanej w sobotę biżuterii i dodatków wyniosła prawie 1 milion złotych. I chociaż sam pokaz trwał zaledwie 10 minut, to z racji dodatków był on jednym z najdroższych w Silesii.

Inspiracją do prezentacji biżuterii była ikona kina Audrey Hepburn i scena otwierająca film „Śniadanie u Tiffany’ego”, w której Hepburn wysiada z samochodu i staje przed witryną Tiffany&Co ubrana w gigantyczne, ciemne okulary od Oliviera Godsmitha.

- Pokaz był bardzo klasyczny, a stylizacje proste, nie chcieliśmy nimi odwracać uwagi od spektakularnej biżuterii i okularów. Dzięki temu pokazaliśmy także, jak dysponując kilkoma dodatkami można wystylizować się na prawdziwą gwiazdę - mówi Agnieszka Nycz-Hałat, właścicielka Pracowni Dobrego Wzroku BRYLOOWNIA w Silesia City Center.

Na otwarciu Bryloowni i Jubitomu nie zabrakło polskich gwiazd. Z pierwszego rzędu pokaz oglądali: hokeista Mariusz Czerkawski, modelka i ambasadorka marki VOGUE Karolina Malinowska, Miss Polonia 2011 Marcelina Zawadzka oraz uczestnik 3. edycji X-Factor Filip Mettler. Wszyscy prywatnie są wielbicielami dobrych zegarków, biżuterii i okularów przeciwsłonecznych.

Ciekawostki:

W salonie BRYLOOWNIA dostępne są okulary marki Persol. Na co dzień tę markę noszą dziś m.in. Beyonce Knowles, Jay-Z, Elle MacPherson, Benicio Del Torro, Heidi Klum, Joaquin Phoenix i Lindsay Lohan. Wśród legend kina, które miały Persole w swojej kolekcji są Greta Garbo, Steven McQueen i Audrey Hepburn. James Bond w Casino Royale również nosił okulary Persol.

Najdroższym zegarkiem pokazanym przez Jubitom podczas pokazu był zegarek Ulysse Nardin Sonata Streamline wart 143 000 zł.  Marka Ulysse Nardin należy do najczęściej nagradzanych marek zegarmistrzowskich, w sumie zdobyła aż 4300 nagród. Twarzami marek dostępnych w Jubitomie są znani aktorzy i aktorki. Markę Tag Heuer firmuje swoim wizerunkiem Leonardo DiCaprio, Cameron Diaz i Brad Pitt, z kolei Longines Kate Winslet i Aishwarya Rai.
 

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar