2013-05-11

Oczy

Rzęsy w butelce

Gdy po raz pierwszy natknęłam się na sformułowanie ,,rzęsy w butelce’’, parsknęłam śmiechem. Same musicie przyznać, że brzmi ono niebywale zabawnie. W mojej głowie kłębiły się wówczas obrazy przedstawiające kępki rzęs pływające w jakimś roztworze.
 


 


Jak się później dowiedziałam, rzęsy w butelce to nic innego jak naturalne mikrowłókna, które mają za zadanie zwiększać objętość rzęs. Poza mikrowłóknami, znajdziemy w tym produkcie wiele dobroczynnych składników takich jak pantenol, naturalna glinka, witamina E. Mają one za zadanie wzmocnić rzęsy oraz przyspieszyć proces ich naturalnego wzrostu. Choć rzęsy w butelce wizualnie przypominają zwykły tusz do rzęs, producenci tego produktu zgodnie twierdzą, że są one tańszą i bardziej efektowną alternatywą dla przedłużania rzęs.

 

Co więcej, aplikacja tego produktu jest dziecinnie prosta: 

Rzęsy w butelce to koszt rzędu 50-60zł. To stosunkowo mało w porównaniu z kosztem przedłużania rzęs np. metodą 1:1 . Pojawia się jednak pytanie, czy tego typu produkt ma szansę konkurować ze sztucznymi, nieprzyzwoicie długimi firankami rzęs? Czy któraś z Was miała (nie)przyjemność przetestować rzęsy w butelce lub słyszała (nie)pochlebne opinie na ich temat? Bardzo chętnie poznam Wasze opinie! :-)

 

Autor: Nikolina Jaworska


Inne artykuły autorki:

The books I truly recommend (part I)

Modowe inspiracje: Kate Middleton

Warsaw Fashion Weekend pokaz marki odzieżowej RINA COSSACK - relacja

Modowe inspiracje: Emma Watson


Koncert zespołu Bednarek


Lektor vs. napisy

Kompendium wiedzy – filtry cz.I

 
Słonecznik - naturalny sposób na mocne paznokcie

Stay fit & healthy

Kompendium wiedzy – filtry cz.II

 

Komentarze (1)

Vixie (2013-05-14 19:32:25)
Odpowiedź
Nie słyszałam jeszcze w ogóle o czymś takim ale jakoś wydaje mi się, że może być podobny efekt z jakimś innym tańszym żelem - popróbuję u siebie ;p
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar