2013-05-11

Buty

Wybierz swój zapach na tegoroczne lato razem z Schaffashoes!

Już teraz do wyboru masz nie tylko model czy kolor, ale też zapach! Cynamon, guma balonowa, owoce, a może kwiaty? Wybór należy do Ciebie. W internetowym sklepie Schaffashoes odnajdziesz całe mnóstwo przepięknie pachnących butów: od plażowych japonek po stylowe tenisówki. Dasz się skusić?
 

 


Cravo & Canela
Czyli "goździk i cynamon" to również fragment tytułu brazylijskiej książki z końca lat 50. Według Cravo&Canela moda to zabawa, gra stylów, mieszanka kolorów, energii i wrażeń. Oryginalne wzornictwo, wysoka jakość, intensywne kolory to cechy rozpoznawcze tej marki obuwniczej. Jej produkty skierowane są do dynamicznych, niezależnych kobiet, które nie boją się odważnych stylizacji i ciekawych, fantazyjnych połączeń. Pozwól ponieść się zapachowi cynamonu.

Chipie
Trampki z kolekcji wiosna/lato 2013 zostały wykonane z ekologicznej bawełny posiadają certyfikat „Made In Green” co oznacza, że przy produkcji nie zostały wykorzystane żadne substancje szkodliwe dla zdrowia i środowiska. Buty posiadają charakterystyczny znaczek ze szkockim terierem i co niezwykłe: pachną gumą balonową.

Mel By Melissa
Inspirowane zabawkami przywołują błogie czasy dzieciństwa samym wyglądem, a co dopiero słodkim zapachem. Ze względu na długość życia tworzyw sztucznych (ich rozkład może trwać setki lat), artyści i projektanci coraz częściej podejmują ich użycie w swoich pracach. Tworzywa sztuczne pojawiają się nie tylko w przedmiotach codziennego użytku, ale też na pokazach mody. Marka Mel zajmuje to samo stanowisko co siostrzna Melissa: materiał nadaje się do recyklingu i ponownego wykorzystania, a przy produkcji nie wykorzystywane są materiały pochodzenia zwierzęcego.
 


Galeria zdjęć:

Komentarze (1)

sylvana (2013-05-13 15:31:40)
Fajne propozycje...
już dałam się namówić :))) 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar