2013-05-07

Kolekcje ubrań

Biel, kolorowe printy oraz luźne sylwetki

"I am so excited for all the good things to come"
To tytuł nowej kolekcji Mulholland Life, która wprowadza powiew świeżego powietrza po długiej zimie i przywołuje pozytywne emocje na nadchodzące lato.

 

Nowa kolekcja Mulholland Life jest świeża i pachnącą latem. Znajdziemy w niej przede wszystkim biel połączoną z nadrukami w soczystych barwach oraz oversizowe formy zestawione z geometrycznymi krojami luźno układającymi się na ciele.

W kolekcji możemy wyróżnić trzy dominujące motywy. Pierwszy z nich to geometryczne printy, napisy oraz logo marki, które odnosi się do niepokornego ducha mieszkańców Mulholland. Drugi z nich to egzotyczne nadruki wprowadzające smak lata w tropikach. A futurystyczny grunge przejawia się w formie nierównomiernego farbowania typu DIY.

Klasyczne kroje T-shirtów i longsleevów wzbogacone zostały o wycięcia na ramionach, obszerne golfy oraz wiązania. Luźno dopasowane i oversizowe kroje sprawiają, że ubrania będą wyglądać dobrze na kobietach o rożnych kształtach. Mulholland to wolność i kobiecość niezależnie od rozmiaru i wykonywanego zawodu. Projekty można łatwo zestawiać z jeansami, maxi spódnicami czy casualowymi marynarkami i w ten sposób tworzyć niebanalne stylizacje zarówno na dzień jak i na wieczorne wyjścia.

W z pozoru prostych projektach kryją się przemyślane detale. Ukryte stebnowania, podwójnie składany materiał oraz kieszenie schowane w szwach sprawiają, że ubrania są praktyczne i wygodne. Kluczem do komfortu noszenia są wysokiej jakości materiały. W kolekcji użyte zostały miłe w dotyku, miękkie bawełny i modal.
Ubrania Mulholland Life można kupić w sklepie internetowym www.mulhollandlife.com w warszawskim butiku Not For Sale, Salon Wierzbick, Kowalska i IPM Design w Krakowie, La Donna w Bielsku-Białej, Angels only w Belgii oraz butikach na Majorce i Ibizie. 
 

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar