2013-04-30

Nowinki

Strefa Mody SHWRM.PL na Free Form Festival

Długo wyczekiwana wiosna, nareszcie zawitała, a wraz z nią pora na zmiany w garderobie! Sezon piknikowy warto wykorzystać nie tylko na błogie leżakowanie, ale także na zakupy pod chmurką. Spragnieni wiosennych trendów będą mieli okazję zaopatrzyć się w najnowsze propozycje polskich młodych projektantów już 11 maja w ‘Strefie Mody SHWRM.PL’ – głównej atrakcji FFFreeDay w ramach FreeFormFestiwal.
 


 


Słońce, muzyka i doborowe towarzystwo najciekawszych polskich młodych projektantów, na co dzień sprzedających swoje kolekcje poprzez platformę SHOWROOM – to zapowiedź głównej atrakcji FFFreeDay podczas FreeFormFestival, czyli ‘Strefy Mody SHWRM.PL’. W hali 19 na terenie warszawskiego Soho Factory, na 1000m2 swoje kolekcje zaprezentuje blisko 60 projektantów i marek skupionych wokół SHWRM.PL. Zakupy będzie można zrobić m.in. u Risk.Made in Warsaw, Madox, Kiss the Frog, Bagasz, Mumu, LaFalda, Confashion, Mamapiki, Fly High, The Urban Beard, Rododentron, Pudle w Pudle, Fun In Design, Agata Bieleń, US, Reykjavik, District, Litfashion, Cahlo, Sylwia Całus, Leggi, LeMat i wielu innych.

Piknikowy shopping umilą atrakcje, które przez cały dzień przybyłym gościom serwować będzie ekipa SHWRM.PL. Marsz między stoiskami urozmaici loteria, w której do wygrania będą  nagrody od projektantów, vouchery za zakupy w SHWRM.PL i inne niespodzianki.

Modowe poszukiwania umilą stoiska partnerów - szybkie stylizacje włosów zapewni Toni&Guy – brytyjska marka kosmetyków do stylizacji i pielęgnacji włosów, a o wiosenny manicure zadba Nailed It. Lodove poczęstuje pysznymi owocowymi lodami, a nowinek
o najnowszych trendach goście Strefy dowiedzą się z magazynu Elle – specjalnego upominku dla każdego odwiedzającego.

FFFree Day to oprócz porządnej dawki mody w ‘Strefie Mody SHWRM.PL’ również inne atrakcje. Na terenie Soho Factory powstanie scena muzyczna Red Bull Container, na Impro Stage zaimprowizują 60minut Projekt, m.bunio.s oraz Minoo. Zlot foodcarów zapewni różnorodne menu, a strefa Grolsch ożywi spragnionych.

Wstęp BEZPŁATNY

 

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar