2013-04-30

PATRONATY

www.swapmnie.pl - ruszyło

Z początkiem maja nastąpiły i u nas nowe początki!
Mamy przyjemność nie tylko zaprosić na nowy nadchodzący event SwapMnie Party - wymiana ubrań kobiecych, ale także zaprezentować nową odsłonę naszej strony on-line! 


Nasza nowa strona www.swapmnie.pl już działa od dziś! ♥ Znajdziecie na niej opisy wszystkich minionych wydarzeń, zaproszenia na nadchodzące, inne bieżące aktualności, relacje fotograficzne z akcji SwapMnie – a już niebawem meritum, czyli stronę do wymiany ubrań oraz dodatek w postaci sklepu online! ZAPRASZAMY!

PS. Powoli wychodzimy z facebooka na rzecz naszej strony – tam będzie więcej informacji niż na tym fanpage'u. Możecie się też do newslettera dopisać, by otrzymywać informacje o nadchodzących wydarzeniach.Nadchodzące wydarzenie:

SwapMnie.pl wraz z projektem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie „EKOstudent” zapraszają na kolejne z serii spotkań zachęcających do wymiany ubrań kobiecych – SwapMnie Party.


Już 7.05.2013 w godzinach 13:00-20:00 spotkamy się w Sali Kolumnowej SGH, aby wymienić się kobiecymi ubraniami.

data: 7.05.2013 (wtorek)
godzina: 13:00-20:00
miejsce: Sala Kolumnowa SGH, Warszawa
Al. Niepodległości 162
wstęp: 10 zł
temat: wymiana ubrań kobiecych

 Temat spotkania:

Wymiana ubrań kobiecych, dodatków do nich, torebek, biżuterii etc.

Cel charytatywny:

Przedmioty pozostawione bez właściciela zostaną tym razem przekazane do domu uchodźców na Targówku.

Zbiórka darów:

Podczas SwapMnie zbieramy dary dla potrzebujących z domów samotnej matki i uchodźców: żywność, chemię gospodarczą oraz kosmetyki.

Zasady wymiany:

1. Przynosisz swoje rzeczy i wykładasz na przygotowanych przez nas stołach.
2. Wybierasz spośród rzeczy przyniesionych przez pozostałe osoby.
3. Nie ma zasady 1 za 1.
4. Nie ma limitu rzeczy, kóre można wziąć, lecz apelujemy o rozsądek. ;)
5. Nie ma sprzedaży rzeczy.
6. Przez cały czas trwania imprezy płacisz tylko raz za wejście – 10 zł.
7. Niezależnie od tego, czy przynosisz ze sobą rzeczy, czy też nie, płacisz za wejście.
8. Przyniesionych przez siebie przedmiotów nie musisz zabierać z powrotem – za każdym razem rzeczy pozostawione na koniec dnia bez właściciela przekazujemy potrzebującym.


EKOstudent 2013 (7-10 maja)


Najbardziej zielony projekt warszawskich studentów, organizowany przez Zrzeszenie Studentów Polskich Szkoły Głównej Handlowej.

To już VII edycja projektu EKOstudent – najbardziej zielonej inicjatywy warszawskich studentów, której finał odbędzie się w dniach 7-10 maja 2013 roku w budynkach Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Spotkania, warsztaty, konkursy i inne atrakcje oraz ogromny happening na terenie Auli Spadochronowej – centralnego punktu Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Wszystko to podczas czterech ekscytujących, przepełnionych zielenią dni, odbywających się pod hasłem: „Zostań EKOistą. Zadbaj o swoje EKO.”

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar