2013-04-28

WSPIERAMY AKCJE

Orzeł Może, a Polak potrafi!

Tagi: akcja
Obal z nami stereotyp Polaka pesymisty i pokaż jak umiesz cieszyć się życiem! Weź udział w akcji Orzeł Może przygotowywanej przez radiową Trójkę, Gazetę Wyborczą we współpracy z firmą Wedel i przyłącz się do wspólnej zabawy na ulicach Warszawy już 2 maja 2013 r.


„Polaku, nie bądź ponury. Rozwiń skrzydła! Dziób do góry!” to jedno z haseł akcji Orzeł Może i najlepsza recenzja inicjatywy, której celem jest zerwanie ze stereotypowym wizerunkiem Polaka, który wciąż marudzi i narzeka zamiast cieszyć się i uśmiechać. Akcja potrwa od 2 maja do 4 czerwca, a jej kluczowym elementem będzie inauguracyjny pochód ulicami Warszawy ze specjalnym udziałem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego.

Radosny pochód ulicami Warszawy wyruszy w Dniu Flagi Narodowej (2 maja 2013 r.) o godz. 12.00 z Nowego Światu od strony Ronda de Gaulle`a. Na czele pochodu staną ambasadorzy akcji: Wojciech Malajkat, Marek Niedźwiecki i Jarosław Kurski. Za nimi w kultowym autobusie „ogórku” pojadą Michał Olszański i Piotr Stelmach, którzy będą dbać o świetną zabawę maszerujących oraz zapewniać liczne atrakcje, w tym konkursy  z nagrodami. Wyjątkową muzyczną niespodzianką będzie występ na żywo zespołu BiFF.

Pochód przemaszeruje ulicami Nowy Świat i Krakowskie Przedmieście i zatrzyma się pod Pałacem Prezydenckim, gdzie warszawiaków przywita osobiście Prezydent RP Bronisław Komorowski. Punktem kulminacyjnym pochodu będzie uroczyste odsłonięcie specjalnie na tę okazję przygotowanej rzeźby białego orła, w całości wykonanego z wedlowskiej czekolady! Słodki posąg został przygotowany przez wedlowskich cukierników, waży około 500 kilogramów i ma dwa metry wysokości. 

„Marka Wedel od lat dostarcza Polakom Przyjemności poprzez swoje słodycze oraz stara się być blisko swoich konsumentów. Akcja Orzeł Może to wspaniała inicjatywa, święto ludzi radosnych i twórczych, którzy lubią spędzać razem czas, dzielić się pozytywnymi emocjami i przyjemnością, dlatego jesteśmy bardzo zadowoleni, iż możemy być częścią tego wydarzenia”  – powiedziała Magdalena Kołodziejska, Kierownik Komunikacji LOTTE Wedel.

W trakcie całego wydarzenia dla wszystkich miłośników słodyczy nie zabraknie pysznych czekoladowych przekąsek od marki Wedel. Podczas pochodu hostessy będą rozdawać przechodniom Mieszankę Wedlowską, a pod Pałacem Prezydenckim na radosnych spacerowiczów czekać będzie pyszna czekolada do picia od Wedla.

2 maja wyjdź z domu i dołącz do wesołych ludzi, których wypełnia energia i radość. Daj się ponieść fantazji i pokaż, że ORZEŁ MOŻE!

Dodatkowe informacje: www.polskieradio.pl/trojka 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar