2013-04-24

Desery

Chrupiąca przekąska z sera dojrzewającego

Producent przekąsek Crispy Natural wprowadził właśnie na rynek zupełną nowość – chrupiące plasterki oraz chrupiące kostki SERA DOJRZEWAJĄCEGO. To przekąski nowej generacji produkowane z sera dojrzewającego typu szwajcarskiego. Podczas procesu dojrzewania ser nabiera charakterystycznego, delikatnego, słodkawo-orzechowego smaku.

 

 


Produkt bogaty jest w wapń, który wspomaga prawidłowe funkcjonowanie enzymów trawiennych i doskonale wpływa na zęby. Przekąska ta charakteryzuje się też wysoką zawartością białka, które wzmacnia kości. Chrupiące plasterki i kostki sera dojrzewającego Crispy Natural wytwarzane są bez użycia wysokich temperatur, smażenia i pieczenia. Nie zawierają glutenu, mogą więc być spożywane przez osoby z celiakią.

Chrupiące plasterki i kostki sera dojrzewającego Crispy Natural są nie tylko smaczną przekąską. Mogą być wykorzystywane jako ciekawy dodatek do sałatek lub jako snack do dipów albo jako oryginalne grzanki do zup. Produkt sprawdzi się w każdej sytuacji: na spotkaniach z przyjaciółmi,  grillu czy imprezie ze znajomymi. Poręczne opakowanie można zabrać ze sobą niemal wszędzie i cieszyć się doskonałym smakiem chrupiącego, dojrzewającego sera  zawsze, kiedy przyjdzie nam na niego ochota – w pracy, w domu czy na spacerze.

Chrupiąca przekąska z sera dojrzewającego Crispy Natural

dostępna jest w dwóch rodzajach - w opakowaniach 20g w formie chrupiących plasterków i w opakowaniach 12g w formie chrupiących kostek. Produkt kupić można w sieciach Piotr i Paweł, Alma oraz w większości sklepów spożywczych na terenie całego kraju. Stanowi uzupełnienie codziennej diety.

 

Ceny:
Chrupiące plasterki sera dojrzewającego-3,50 zł/op.20g
Chrupiące kostki sera dojrzewającego-2,20 zł/op.12 g

www.serinaczej.pl
www.facebook.com/rewolucyjnechipsyzsera
www.sklep.crispy.pl
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar