2013-04-18

ROZRYWKA

Piękna czy bestia? Szalone panny młode na CBS Reality

Wiosna to znakomity czas na ślub. Co prawda w kwietniu i w maju nie ma zwyczajowej literki „R” w nazwie, ale dni są już dłuższe i na tyle ciepłe, że ani weselni goście ani panna młoda z odsłoniętymi ramionami raczej nie powinni zmarznąć.  Od 14 kwietnia w soboty od godziny 14.00 na kanale CBS Reality emitowany jest 7. sezon  ślubnego serialu dokumentalnego „Panna młoda – księżniczka czy potwór”. To obowiązkowy program dla wszystkich, którzy przygotowują się do tego najważniejszego w życiu dnia. Dowiecie się z niego przede wszystkim, jak się nie zachowywać, by nie odstraszyć wszystkich dookoła!
 

 


Amerykański tytuł programu – „Bridezillas” – nie bez powodu nawiązuje do Godzilli! Panna młoda w ferworze przygotowań i pod wpływem stresu może bowiem (oczywiście tylko z charakteru!) zacząć przypominać tę filmową bestię.

W tym serialu na pewno nie zabraknie płaczu, napadów złości i krzyku. Czy pochłonięte do szaleństwa przygotowaniami do perfekcyjnego ślubu i wesela panny młode nie odstraszą swoim zachowaniem panów młodych, którzy cierpliwie muszą znosić tak wiele?

W każdym odcinku tego serialu poznamy dwie panny młode mające obsesje na punkcie planowania własnego wesela. Nic nie może stanąć im na drodze do realizacji ślubu swoich marzeń - wszystko musi być zaplanowane perfekcyjnie!
 


 

Sezon 7. serialu dokumentalnego „Panna młoda - księżniczka czy potwór” emitowany jest na CBS Reality w kwietniowe  soboty od godziny 14.00 (po cztery odcinki). Kontynuacja emisji w maju.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar