2013-04-17

ROZRYWKA

Koncert zespołu Bednarek

Dnia 16 kwietnia w warszawskim Hard Rock Cafe odbył się koncert zespołu Bednarek. Event odbył się w ramach cyklu Pepsi Rocks. Choć koncert był zaplanowany na godzinę 21:00, już przed 20:00 tłumnie gromadzili się fani.
 


 


22-letni Kamil jak nikt inny potrafił rozruszać publiczność będącą w różnym przedziale wiekowym. Ciepła barwa głosu, szczery uśmiech i pozytywny przekaz płynący z jego utworów nie pozostawił odbiorców obojętnymi. Na koncercie mieliśmy okazję usłyszeć utwory  z dwóch płyt:  ,,Jestem’’ i ,,Jamaican Trip’’. Artysta uraczył nas również kultowym kawałkiem Marley’a - ,,Could you be loved’’, piosenką ,,I’’, której wykonaniem zachwycił w programie ,,Mam Talent’’, oraz duetem z Wojtkiem Wojdą – swoim managerem  i wokalistą zespołu Farben Lehre. Trudno było nie zauważyć profesjonalnego podejścia i zaangażowania wszystkich członków zespołu.

 


 

Koncert zespołu Bednarek był dla mnie nie tylko prawdziwą ucztą muzyczną, ale również  okazją do wykrzyczenia wszystkich złych emocji, do czego zachęcał w trakcie koncertu artysta. W klubowym podziemiu skumulowały się ogromne pokłady energii. Kamil zatroszczył się o zaangażowanie fanów w koncert. Publiczność zaśpiewała piosenkę ,,Szanuj’’, co miało na celu okazanie sobie wzajemnego szacunku :-).

 

Grane przez chłopaków reggae to nie tylko pozytywny przekaz, ale również dostrzeganie ciemnych stron współczesnego świata. Choć wokalista zwykł wykonywać ,,Światu brakuje troski’’ w towarzystwie Gutka z Indios Bravos, na koncercie sam poradził sobie śpiewająco z wykonaniem tego trudnego utworu.

 

Po koncercie udało mi się zamienić słowo ze zmęczonym, lecz niemniej sympatycznym Kamilem oraz zrobić zdjęcie:


 
 

 


Zostawiam Was z fragmentem swojej ulubionej piosenki ,,Chodź ucieknijmy'', życząc Wam samych przyjemnych uniesień muzycznych :-) :

 
,,Boję się oddać jej w całości,
miłość przekracza wszystkie progi mojej dojrzałości,
serce w najwyższym stanie gotowości przyspiesza swój rytm
po to, by walczyć przed utratą jej bliskości.
Mam dosyć życia w niepewności.
Im dłużej odkładamy ważne sprawy,
czuję na plecach Twój oddech złości.
To jest pościg, za szczęściem, które
za każdą spokojną chwilę nam każe płacić bólem''
 


Autor: Nikolina Jaworska


Inne artykuły autorki:The books I truly recommend (part I)

Modowe inspiracje: Kate Middleton

Warsaw Fashion Weekend pokaz marki odzieżowej RINA COSSACK - relacja

Modowe inspiracje: Emma Watson

Komentarze (8)

calibra (2013-04-19 14:53:17)
:-)
Nikolino - a  widzisz, a ja myślałam., że to robisz, by odbyć staż.. Ale jeśli pracujesz i piszesz, by wspomóc portal po godzinach w ramach hobby, to się bardzo chwali. Niemniej na błędy i tak zwracać uwagę będę - przy czym pragnę podkreślić, że oczywiście, literówki się zdarzają każdemu, ale są pewne literówki, które sprawiają wrażenie jakby autor nie znał podstawowych wyrażeń - no te podkłady   ...  Przy czym ogólnie uważam, że na każdym portalu powinna być osoba zajmująca się korektą tekstu, bo prawda jest taka, że nie każda osoba, która ma coś ciekawego do napisania musi znać perfekcyjnie zasady ortografii i interpunkcji. Niestety... Kryzys przyniósł wzrost obowiązków i brak czasu na tego typu zajęcia, dlatego niestety autorzy muszą na siebie przyjąć też role korektorów... Pozdrawiam i czekam na kolejne Twoje relacje ;-)
filipinka (2013-04-19 09:54:48)
no, no
cudnie....
Nikolina (2013-04-19 00:27:14)
:-)
Calibro:-DDD, wierz mi,że sprawdzam przed wysłaniem,ale jestem tylko człowiekiem i  zdarza mi się pewne rzeczy przeoczyć,zwłaszcza,że często piszę dla Was wieczorami,kiedy padam na twarz.A za Twoje sugestie bardzo dziękuję ;-).
calibra (2013-04-18 23:24:53)
:-)
Jasne z pewnością Ci kontakt z profesorem Bralczykiem nie zaszkodzi ;-) A ogólnie warto po prostu tekst sprawdzać przed wysłaniem i tyle. A jak się nie ma pewności co do danego słowa, to użyć innego. Szczególnie z tym "nie mniej" - jak by było łącznie - wyszłoby z "lecz:" jakby podwójnie, jak jest oddzielnie to na logikę brakuje doprecyzowania - na przykład "przez to". Poza ortografią i gramatyką jest też składnia w końcu ;-) A ganiam za takie błędy, bo potem jak już zaczniesz coś poważniejszego pisać, to Twoje teksty będa się ładnie prezentować. A nie tak, jak te co na różnych serwisach informacyjnych bywają. Tam to dopiero od błędów się roi.
Nikolina (2013-04-18 17:10:14)
:-D
Sylvana :-) - fajnie, że też jesteś fanką tych pozytywnie nakręcających dźwięków! :-)
Nikolina (2013-04-18 17:03:43)
:-)
Calibra, strażniczko ortografii ;-), od razu zauważyłam literówki i zwróciłam się wczoraj do p.Agnieszki z prośbą o korektę tekstu,ale najwidoczniej nie miała jeszcze okazji tego zrobić ;-). Co do ''nie mniej'' bądź ''niemniej'' - każda z tych form funkcjonuje w języku polskim w różnych kontekstach.Ja uznałam, że w tym kontekście odpowiednią formą jest ''nie mniej'' -chyba skonsultuję to z profesorem Bralczykiem ;-).
calibra (2013-04-18 16:05:37)
Korekta tekstu
Koncert na pewno spoko, ale mam zastrzeżenia co do artykułu. No niestety jak się chce pisać, to o ortografię naprawdę warto zadbać. Albo gramatykę - zależy co autorka na myśli miała ;-) A chodzi m. in. o wyrażenie "nie mniej", "publiczność będącą w różnym przedziale wiekowym" (chyba w kilku i różnych) i "podkłady energii" - zakładam że chodziło o pokłady ...
sylvana (2013-04-18 09:30:12)
Uwielbiam...
super,super,super i to razy nieskończoność :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar