2013-04-15

Dodatki

Z internetu prosto na wybieg

Pokazy mody to niezawodne źródło inspiracji, ponieważ to właśnie wybiegi kreują najnowsze trendy i sprawiają, ze z zazdrością patrzymy na prezentowane tam kreacje, marząc o tym, że może pewnego dnia uda nam się dostać taką modową perełkę. I tu właśnie na ratunek przychodzą nam sklepy internetowe. To one są bowiem istną modową kopalnią, w której w niskiej cenie znajdziemy rzeczy jak od projektanta.

Zainspirowani pokazami na sezon spring/summer 2013, przyjrzeliśmy się wybiegom oraz przeszukaliśmy sklepy online, aby przedstawić Wam trzy pomysłowe stylizacje, które w niczym (poza ceną!) nie odbiegają od tych, prezentowanych na światowych galach.


Jeansowy błękit

 



 


Jeans to nieprzemijający trend. Bez względu na porę roku jest niekwestionowanym must havem. W tym sezonie królują patchworkowe połączenia materiałów i swobodne mixy niebieskich kolorów.

Czarno-białe tchnienie

 

 
Odważne połączenia bieli z czernią królują na wiosennych wybiegach. To już swoista klasyka gatunku. Obowiązkowo czerwone usta, kilka kliknięć myszką i stylizacja wprost z pokazu ląduje w naszej garderobie.

Konkretny pomarańcz

 

 
Oranż obok błękitu jest kolorem sezonu. Elektryzujące połączenie z klasycznymi dodatkami – czarną koszulą i szpilkami – pozwoli nam stworzyć niepowtarzalną stylizację wpisującą się w obowiązujące trendy. Co więcej potrzeba nam do szczęścia?


Zapraszamy do sklepów online oraz na www.oclock-polska.com.
 

Komentarze (1)

sylvana (2013-04-15 22:47:39)
Powiem krótko...
rewelacja! 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar